بیست بخر
فروشگاه

مقایسه انواع ابمیوه گیری بوش

Compare & All detail of Bosch Juicers

تفاوت و شباهت های انواع مدل های آبمیوه گیری بوش را با کاملترین توضیحات بررسی نمایید.

خرید ابمیوه گیری های بوش سال های سال است که یکی از انتخاب های اول افراد برای منزلشان است و در واقع انواع ابمیوه گیری های بوش علاوه بر آن که یکی از پرفروش ترین محصولات این برند می باشد، از کم رقیبت ترین ها در میان بسیاری از مارک های موجود ابمیوه گیری در دنیاست. ما در این مقاله برای شما مشخصات مدل های ابمیوه گیری بوش را برای شما شرح خواهیم داد و با مقایسه آن ها به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب نمایید.

نکته: به منظور خرید لوازم خانگی بوش به صورت اقساط بدون بهره پس از تکمیل سبد خرید کافیست در قسمت توضیحات
جمله خرید اقساطی را جهت تماس کارشناسان مربوطه درج نمایید.


مشخصات مشابه مدل های ابمیوه گیری بوش

لیست کامل ابمیوه گیری های بوش دارای مشخصاتی مشابه از لحاظ کارایی هستند که با دانستن این وجه های تشابه و در ادامه با تفاوت هایی که دارند می توانید راحت تر تصمیم بگیرید. لازم به ذکر است که بوش آبمیوه گیری های خود را به صورت حرفه ای و تک کاره تولید می کند و مانند برخی از مارک های دیگر تلفیقی از اب مرکبات گیری و غیره را ندارد چراکه کاملاً به صورت تخصصی مدل ها طراحی شده اند و سهولت استفاده و طول عمر بالایشان آن را در اولویت خرید دستگاه های ابمیوه گیری خانگی قرار داده است پس ابمیوه گیری های بوش تماماً به صورت تک کاره تولید شده اند و اگر توجه کنید بهترین مارک های دستگاه ابمیوه گیری روند تولید ابمیوه گیری های تک کاره را در پیش دارند.

ابمیوه گیری بوشمخزن تفاله گیر: ابمیوه گیری های بوش دارای مخزن جدای تفاله گیر است و این امر به شما کمک می کند تا در هنگام آب گیری میوه جات خود نیاز نداشته باشید تا مانند برخی از برندهای دیگر دستگاه ابمیوه گیری خود را برای خالی کردن تفاله باز کنید چراکه به راحتی در هنگام پر شدن این مخزن می توانید آن را خالی کنید و کار آب گیری خود را ادامه دهید. توجه فرمایید که این گزینه در طراحی یکی از اولویت های بسیار مهم در خرید مدل های موجود است زیرا راحتی استفاده را برای شما رقم خواهد زد.

سیستم ضد چکه یا drip stop: در انواع ابمیوه گیری های بوش به کار برده شده است و از این رو زمانی شما اب میوه را می گیرید دیگر شاهد چکه قطرات باقی ماند در دستگاه به روی سطح کابینت خود نخواهید بود.

پارچ آب گیری: مدل های ابمیوه گیری بوش یک پارچ اب گیری را به همراه دارند که در ارتفاعی مناسب با خروجی اب میوه گیری شما طراحی شده است و به راحتی در زیر این خروجی قرار می گیرد و شما می توانید کار اب گیری خود را با این پارچ راحت تر انجام دهید و فقط تفاوت آن ها در مدل های مختلف میزان حجم این پارچ ها است.

ایمنی هوشمند: ابمیوه گیری های بوش در تمامی مدل ها دارای ایمنی هوشمند هستند، این امر به سلامت و طول عمر دستگاهتان کمک خواهد کرد چراکه در صورتی که هر مورد احتمالی از جمله جا نیفتادن قطعات یا غیره در دستگاهتان پیش آید خود ابمیوه گیری کار اب گیری را متوقف خواهد کرد تا هیچ فشاری به دستگاه شما نیاید.

شستشوی قطعات: دستگاه ابمیوه گیری بوش در تمامی مدل ها قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی را دارد و این امکان را به شما می دهد تا دیگر درگیر شستشوی قطعات با دست نباشد در حالیکه اطمینان خواهید داشت تا هیچ لطمه ای به قطعات موجود شما نخواهد خورد.

جنس بدنه: جنس بدنه های دستگاه های ابمیوه گیری بوش یکسان می باشد و از لحاظ ظاهری طراحی با یکدیگر متفاوت هستند اما جنس تیغه های آن ها متفاوت می باشد که در ادامه و قسمت تفاوت های مدل های آبمیوه گیری به بررسی کامل آن ها می پردازیم.

محفظه جمع آوری سیم: این قابلیت در جمع کردن سیم اضافه آبمیوه گیری و داشتن ظاهری هرچه آراسته تر در تمامی مدل ها در نظر گرفته شده است.


ابمیوه گیری بوش


تفاوت های مدل های آبمیوه گیری بوش

دستگاه ابمیوه گیری بوش در مدل های مختلف دارای تفاوت هایی است که به شرح آن ها به صورت کوتاه می پردازیم و پس از این بخش هر مدل را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد تا شما بدانید که در مدل های مختلف چه تفاوت هایی وجود خواهد داشت.

قدرت وات: تفاوت اولیه ابمیوه گیری ها قدرت وات آن ها است که در برند بوش 700 – 1000 و 1200 وات محصولات تولید شده اند.

تیغه استیل و سرامیک: یکی از اصلی ترین تفاوت ها وجود تیغه های استیل یا سرامیک در مدل های مختلف است. تیغه سرامیک و استیل هر دو دارای کیفیت بالایی هستند اما اگر بخواهیم از اولویت آن ها به یکدیگر بگوییم تیغه های سرامیکی هیچ گاه کند نخواهد شد و در حفظ ویتامین های اب میوه شما نقش به سزایی دارد چراکه محققین به این نتیجه رسیدند که هنگام برخورد برخی از ویتامین ها به جنس استیل از بین خواهند رفت و از این رو در چندین سال اخیر کمپانی های بزرگ به تولید تیغه های نوین سرامیکی پرداخته اند. نکته قابل توجه این است که در اینجا که سخن از کندی تیغه ها است باید بدانید که تیغه های استیل نیز دارای طول عمر بسیار بالایی هستند و مانند جنس تیغه های قدیمی لزوم تعویض آن ها بسیار کم است، راحت بگوییم که جنس استیل تیغه ها به راحتی با استفاده زیاد تا بیش از 10 الی 15 سال برای شما کار خواهد کرد و اگر شما مدل هایی با تیغه استیل را خرید در زمان گرفتن آب میوه های اسیدی مانند لیمو ترش یا پیاز آن را پس از استفاده بشویید تا ماندگاری آن ها تیغه استیل را کند نکند و اگر این نکته را رعایت کنید می توانید تنها تفاوت این دو تیغه را در حفظ ویتامین ها آب میوه یا سبزیجات خود بدانید.

دهانه ورودی آبمیوه گیری: سایز دهانه ورودی میوه جات 73 یا 84 میلی متر است که در مدل های مختلف متفاوت است، دهانه ورودی بزرگ تر امکان این را به شما می دهد که بتوانید قطعات بزرگ اتری از میوه یا سبزیجات را در دستگاه ابمیوه گیری وارد نمایید بدون آنکه الزامی به خرد کردن آن ها داشته باشید اما توجه فرمایید که سایز کوچک تر آن نیز آن قدر کوچک نیست که شما را در ریختن میوه یا سبزی به داخل آب میوه گیری آزرده کند و کار را برای شما بسیار سخت کند.

تعداد تنظیمات سرعت: تنظیمات سرعت دستگاه ابمیوه گیری بوش در مدل های مختلف 2 یا 3 تنظیم می باشد که تنظیم قدرت را در سطوح مختلف برای شما فراهم می سازد.

ظرفیت پارچ و مخزن ابمیوه گیری: ظرفیت مخزن ابمیوه گیری آن ها 2 یا 3 لیتر و پارچ ابگیری این محصول 1.25 و یا 1.5 لیتر می باشد که بنا به انتخاب مدل های مختلف متفاوت می باشند.


حال که شباهت ها و تفاوت های کلی دستگاه های ابمیوه گیری را مطالعه نمودید می توانید با بررسی تک تک مدل های موجود انتخابی راحت تر را داشته باشد. در اینجا به ترتیب از مدل های آخر ابمیوه گیری بوش موارد لازم را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید بر اساس نیاز خود مدل و قیمت آبمیوه گیری خود را انتخاب نمایید.


آبمیوه گیری بوش

 

ابمیوه گیری بوش مدل MES4010

دستگاه ابمیوه گیری بوش مدل MES4010 از آخرین مدل های ابمیوه گیری با طراحی استیل و مشکی می باشد. این مدل دارای 1200 وات قدرت موتور و در واقع از پرقدرت ترین مدل های ابمیوه گیری این برند می باشد. سایز دهانه 84 میلی متر نیز از طراحی های دهانه بزرگ این دستگاه است. تیغه سرامیک، ظرفیت پارچ 1.5 لیتر و مخزن تفاله 3 لیتر و 3 سطح تنظیم سرعت در مدل 4010 از خصوصیات این مدل می باشد.


ابمیوه گیری بوش مدل MES4000

ابمیوه گیری بوش MES4000 با تفاوت 200 وات با مدل بالاتر ذکر شده یعنی 1000 وات تولید شده است و دارای مشخصات یکسانی از لحاظ سایز دهانه ورودی، تیغه سرامیک، ظرفیت پارچ و مخزن تفاله گیر و تعداد تنظیم سرعت است. تنها یک تفاوت در ظاهر این دو مدل وجود دارد که اگر به تصویر آن ها دقت کنید می بینید که مدل 4000 ولوم و گوشتکوب بالایی آن به صورت یکپارچه مشکی است اما در مدل 4010 ولوم و قسمت بالایی این گوشتکوب با استیل دیزاین شده که ظاهر آن را کمی لوکس تر نسبت به این مدل کرده است. پس تفاوت این مدل تنها در این جزییات طراحی و قدرت وات آن ها می باشد.


ابمیوه گیری بوش

 

ابمیوه گیری بوش مدل MES3500

دستگاه ابمیوه گیری خانگی بوش مدل MES3500 دارای ترکیب رنگی سرمه ای و استیل و با قدرت 700 وات می باشد که از لحاظ قدرتی به نسبت دو مدل ذکر شده متفاوت است اما توجه داشته باشید که قدرت وات آبمیوه گیری کمتر تنها تا میزانی در خشکی تفاله شما تأثیر می گذارد البته نه به این معنا که در حقیقت قدرت 700 وات آب میوه را به طور کامل و باکیفیت نگیرد پس برای یک دستگاه ابمیوه گیری خانگی نمی توان مدل 700 وات را به نسبت قیمتش مدلی خوب ندانست و شما می توانید با همان کیفیت درخور بوش، کار آب گیری خود را انجام دهید. از دیگر مشخصات این مدل: داشتن تیغه استیل، ظرفیت پارچ 1.25، ظرفیت مخزن 2 لیتر و دهانه ورودی 73 میلی لیتر می توان اشاره نمود. همانطور که می بینید این مدل کاملاً از لحاظ این دسته از مشخصات با دو مدل ذکر شده بالا متفاوت است اما وجه تشابه های موجود که در ابتدا بدان اشاره کردیم و سطح قیمت پایین تر آن می تواند گزینه ای مناسب برای خریدتان را رقم بزند. اگر به دنبال این سطح قیمت و مشخصات هستید مدل بعدی ذکر شده در ادامه را می توانید بررسی نمایید.


ابمیوه گیری بوش مدل MES25A0

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 به رنگ سفید می باشد که با ترکیب زیبایی که با رنگ طوسی دارد این امکان را به شما می دهد تا بتوانید آن را با ست رنگی خانه خود راحت تر ست بنمایید. این مدل از آبمیوه گیری 700 وات قدرت و مشخصاتی کاملاً یکسان با مدل 3500 می باشد پس این دو مدل را می توانید با در نظر گرفتن دیزاین منزل و سلیقه تان با مشخصاتی کاملاً یکسان در آیتم انتخابی خود قرار دهید.


در انتها امیدواریم که توانسته باشیم با بررسی دقیق دستگاه های ابمیوه گیری بوش در مدل های موجود آن، انتخاب خرید را برایتان هرچه راحت تر کرده باشیم. شما عزیزان می توانید لیست قیمت آبمیوه گیری بوش وجدول مقایسه ”  این دستگاه ها را در فروشگاه اینترنتی 20 بخر در صفحه مربوط به ابمیوه گیری مشاهده فرمایید. هرگونه سؤال شما را بخش پشتیبانی ما در قسمت نظرات پاسخ خواهند داد اگرچه متخصصین ما به صورت تلفنی نیز پاسخگوی شما برای مشاوره خرید می باشند.

100%
امتیازات

امتیازدهی به این مقاله

کلیه امتیازات این مقاله بر اساس دیگر مقالات موجود در اینترنت بررسی و درجه بندی شده است. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

  • اطلاعات و محتوای متنی

شما نیز می توانید به این مقاله امتیاز دهید، کافی است میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید.

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از تخفیف های هفتگی و ماهیانه فروشگاه با خبر شوید !
شاید این مقالات برایتان مفید باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.