بیست بخر
فروشگاه

گارانتی اصلی بوش در ایران

گارانتی اصلی بوش در ایران کدام است؟
تفاوت ضمانت بوش سرویس و گارانتی سیهاوی چیست؟
گارانتی کاسپین، گارانتی کارا گستر، گارانتی مهستان و گارانتی سناپویان؟

و هر آنچه درباره گارانتی اصلی بوش در هنگام خرید لوازم خانگی باید بدانیم…

گارانتی اصلی بوش در ایران کدام است؟ تفاوت و مقایسه گارانتی بوش سرویس و گارانتی سیهاوی؟

تفاوت گارانتی کاسپین، گارانتی کارا گستر، گارانتی مهستان و گارانتی سناپویان در چیست؟

ضمانت نامه اصلی بوش، نمایندگان رسمی بوش در ایران کدام است؟

و در نهایت کدام گارانتی در ایران اصلی است.


این سؤال و تمامی سؤالات در ارتباط با گارانتی اصلی بوش آلمان در ایران، آن چیزی است که در ذهن ما وجود دارد؛ که باید با اطلاعاتی صحیح در جواب آن ها، بتوانیم خریدی مطمئن داشته باشیم. در اینجا با گذاشتن 15 دقیقه از وقتتان، جواب تمام سؤال هایتان را با دلیل و مدرک پیدا کنید.

اما اگر به دنبال آدرس و یا تلفن نمایندگی بوش و یا خدمات پس از فروش بوش هستید به شما پیشنهاد می کنیم که علاوه بر خواندن این مقاله (گارانتی بوش)؛ حتماً مقاله مربوط به نمایندگی بوش را نیز مطالعه فرمایید. در مقاله مربوطه، تمام نمایندگی های بوش سرویس، سیهاوی، مهستان، کاسپین، کاراگستر و سناپویان با یکدیگر مقایسه و به صورت کامل توضیح داده شده است که می تواند مکمل بسیار مناسبی در کنار اطلاعات گارانتی اصلی بوش برای شما باشد.


گارانتی اصلی بوش در ایران کدام است؟ 

مطمئناً بعد از انتخاب یک برند مناسب مهمترین مسئله داشتن یک گارانتی و بهترین خدمات پس از فروش است تا بتواند در طولانی، مدت خدمات بدون نقص و مناسبی را به شما ارائه دهد تا مشکلی برای تأمین قطعات و تعمیر وسیله خود نداشته باشید، اما متأسفانه گارانتی های نامعتبر و غیر رسمی که تعدادشان هم در ایران کم نیست، باعث شده است تا مردم دل خوشی از گارانتی نداشته باشند، اما این مشکل برمی گردد به انتخاب نادرست ما در زمان خرید یک محصول که می تواند برای ما مشکل ساز شود.

همان طور که گفتیم یکی از بزرگ ترین مشکلات در زمان خرید نبود اطلاعات درست و متأسفانه نبودن یک منبع مناسب است که بتوانیم به آن اعتماد داشته باشیم؛ اما از آنجایی که اینترنت مانند کشورهای دیگر، در ایران جا افتاده است و اکثر مردم به راحتی به آن دسترسی دارند می تواند این سؤالات را با اسناد معتبر، جواب بگیرند؛ البته متأسفانه مشکل اینجاست که در کشور ما بسیاری از مردم همچنان تمایل دارند به صورت سنتی در مورد یک مسئله تحقیق کنند و برای همین شروع به سؤال کردن از دوستان، نزدیکان و فروشندگان می کنند، در اینجاست که هر فروشنده یک گارانتی را به شما معرفی می کند و مدعی می شود که این گارانتی در حقیقت گارانتی اصلی بوش در ایران است و در نهایت این امر باعث سردرگمی شما می شوند، ما در اینجا سعی می کنیم با دلیل و مدرک، گارانتی های بوش را در ایران به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید با اطمینان کامل گارانتی خود را انتخاب کنید.


گارانتی بوش سرویس یا گارانتی سیهاوی؟

گارانتی سیهاوی

در مورد سیهاوی می توانیم به جرئت بگوییم شرکت سیهاوی اولین و بزرگترین وارده کننده لوازم خانگی بوش در سال های گذشته در ایران بوده است. این شرکت کار خود را در سال 1379 در ایران شروع کرد و خیلی سریع به بزرگترین واردکننده‌ها و فروشندگان لوازم خانگی بوش در ایران تبدیل شد؛ در آن زمان به علت مشکلات و خلائی که در خدمات و تعمیرات محصولات بوش در ایران بود، شرکت سیهاوی تصمیم گرفت با معرفی گارانتی سیهاوی و راه اندازی خدمات پس از فروش بوش در کل کشور، سرویسی درخور برند بوش Bosch را ارائه دهد، به این صورت شرکت سیهاوی که خود بزرگ ترین وارد کننده محصولات بوش در ایران بود محصولات خود را گارانتی کرد تا بتواند با ارائه خدمات پس از فروش تخصصی به مشتریان خود، خیال آن ها را آسوده تر از قبل کند.

شرکت سیهاوی برای شروع، اقدام به جمع آوری تیم های جوان و با تجربه کرد و با آموزش تخصصی آن‌ها توسط مهندسین بوش آلمان توانست محصولات بوش را با خدمات پس از فروش و با گارانتی سیهاوی در کل کشور پوشش دهد. در این روند، شرکت سیهاوی توانست تا سال ها با خدمات و گارانتی معتبرخود باعث جلب رضایت مشتریان خود شود و نامی ماندگار و درخشان از خود بجای بگذارد. شرکت بازرگانی سیهاوی با محوریت رضایت مشتریان توانست با کسب لوح های تقدیر متعدد از مراجع مختلف به افتخارات خود اضافه کند که مهر تأییدی بر کیفیت و موفقیت این مجموعه دارد. محبوبیت گارانتی سیهاوی در سال های گذشته به حدی شد که هنوز هم اکثریت مردم گارانتی سیهاوی را به عنوان گارانتی اصلی بوش در ایران می شناسند؛ اما در حقیقت گارانتی سیهاوی در حال حاضر نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین گارانتی های شخصی بوش در ایران به‌ حساب می آید. به این معنی که سیهاوی نماینده رسمی بوش در ایران نیست اما با این حال، این مسئله چیزی از به نام بودن و محبوبیت سیهاوی، کم نمی کند و به عنوان یک گارانتی شخصی در ایران دارای مهری تائید می باشد. ادرس وب سایت سیهاوی http://sehawi.com می باشد.

 

شرایط ضمانت نامه و گارانتی سیهاوی: 

 • نصب، راه اندازی و آموزش برای یک بار در مدت زمان گارانتی رایگان می باشد.
 • محصولات بوش دارای 36 ماه گارانتی تعویض یا تعمیر می باشد؛ دستگیرها، کشو، قاب بالا، پایین و قطعات مصرفی را شامل نمی شود.
 • تمامی محصولات شامل 120 ماه خدمات پس از فروش می باشند.
 • ارائه اصل کارت گارانتی در زمان نصب و سرویس الزامی می باشد، در غیر این صورت هزینه نصب و تعمیرات بر عهده مشتری می باشد.
 • آماده سازی محل نصب و آماده کردن آب، برق، فاضلاب و غیره بر عهده مشتری می باشد.
 • دستگاه به هیچ وجه تعویض نخواهد شد مگر این که توسط خدمات پس از فروش غیر قابل تعمیر تشخیص داده شود.
 • محصولات در برابر صدمات فیزیکی، استفاده از مواد شوینده و لوازم غیر استاندارد که مورد تائید شرکت نباشد مشمول گارانتی نمی باشد.
 • نصب، راه اندازی، تعمیرات توسط مشتری و یا افراد غیر مجاز نباید صورت گیرد.
 • در صورت دستکاری و یا پاک شدن شماره سریال از روی دستگاه و کارت ضمانت، دستگاه از گارانتی خارج خواهد گردید.
 • صدمات ناشی از نوسانات برق و شک های برق به هیچ وجه شامل گارانتی نمی شود.
 • تمامی محصولات برودتی با ضمانت سیهاوی دارای 60 ماه ضمانت کمپرسور می باشد.

گارانتی بوش سرویس 

از ابتدای سال 1395 شرکت بوش آلمان با تأسیس نمایندگی رسمی بوش در ایران تحت عنوان بوش سرویس فعالیت خود را به صورت رسمی در ایران آغاز کرد. شرکت بوش چهار شرکت را به عنوان نماینده رسمی خود در ایران معرفی کرده که شامل کاسپین، کارا گستر، مهستان و سناپویان می باشد. در حقیقت این چهار شرکت نماینده رسمی بوش آلمان در ایران به حساب می آیند که خدماتی کاملاً یکسان به مشتریان خود ارائه می دهند، لازم به ذکر است که تمام این خدمات تحت نظارت BSH بوش آلمان صورت می گیرد. ما به شما می گوییم که چگونه مطمئن شوید که ضمانت و گارانتی بوش سرویس نماینده مستقیم بوش آلمان در ایران است.

 

مطمئناً بهترین راه برای فهمیدن این که شرکت بوش در ایران نماینده رسمی دارد یا خیر؟ و آیا گارانتی و ضمانت بوش سرویس، گارانتی اصلی بوش در ایران است یا خیر، رفتن به سایت رسمی خود این کمپانی است؛ اگر واقعاً این شرکت نماینده رسمی در ایران داشته باشد حتماً باید نمایندگی هایش را در سایت رسمی بوش آلمان معرفی کرده باشد. ما در این جا قدم به قدم شما را راهنمایی می کنیم تا مطمئن شوید ضمانت و گارانتی اصلی بوش در ایران چه شرکتی و با چه نام هایی است. باز هم تأکید می کنیم؛ شما می خواهید در این مراحل، گارانتی اصلی کشورتان را در سایت رسمی خود بوش آلمان که سایتی بین المللی برای این برند است، چک کنید:

1. وارد سایت لوازم خانگی بوش آلمان شوید: آدرس سایت رسمی بوش https://www.bosch-home.com/ می باشد که می توانید با کلیک کردن روی لینک درج شده وارد این آدرس شوید.

2. حال که وارد سایت بوش شده اید: Find your Local Website در بالای صفحه یا کمی پایین تر گزینه Find Local Website را انتخاب کنید.

3. شما وارد یک صفحه جدید می شوید که با عنوان Select your location این اجازه را به شما می دهد که کشورتان را انتخاب کنید؛ برای این کار ابتدا قاره آسیا (Asia) و سپس ایران (Iran) را انتخاب کنید.

4. پس از آن که روی نام ایران کلیک کردید، وارد صفحه‌ای جدید می شوید که «با ما تماس بگیرید» را می توانید در بالای صفحه مشاهده کنید؛ با کلیک روی این قسمت، می توانید نمایندگی های رسمی گارانتی بوش آلمان را در ایران مشاهده کنید.

همان طور که مشاهده می کنید در اینجا، چهار شرکت کاسپین، گروه تجاری سناپویان، کاراگستر راژان و مهستان به عنوان نمایندگان رسمی بوش در ایران معرفی شده اند که آدرس و تلفن تماس مربوط به آن ها نیز درج شده است. حال شما با داشتن این اطلاعات در خصوص گارانتی اصلی بوش در ایران می توانید اطمینان حاصل نمایید که گارانتی کاسپین، گارانتی کاراگستر، گارانتی مهستان و گارانتی سناپویان،  گارانتی های اصلی بوش در ایران هستند که تحت عنوان بوش سرویس به مشتریان خود سرویس رسانی می کنند.

نکته: متاسفانه با بزگشت تحریم ها در سال 1397 شرکت بوش آلمان اسم ایران را در دی ماه سال 1307 از لیست نمایندگی های خود در سایت رسمی بوش حذف کرد، و فروش محصولات خود را به ایران متوقف کرد اما در رابطه با خدمات پس از فروش خود تا سال 1425 متعهد بوده و جای نگرانی برای کسانی که از کارت گارانتی بوش سرویس استفاده می کنند نیست به همین خاطر شما می توانید برای اطمینان از این موضوع وارد این لینک مقابل شوید https://www.bosch-home.com/service در قسمت پایین این صفحه قسمتی وجود دارد با نام Select your Location که شما در این قسمت می توانید آسیا را انتخاب کنید و در اینجا شما می توانیدنام کشور ایران را در لیست کشورهایی ببینید که شرکت بوش به آن ها سرویس و خدمات پس از فروش می دهد.


حال ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که آیا گارانتی کاسپین، گارانتی کارا گستر، گارانتی مهستان و گارانتی سناپویان از لحاظ خدمات یکسان هستند؟ و یا ممکن است خدماتشان با هم فرق کند؟

باید بگوییم که هیچ تفاوتی نمی کند که کارت گارانتی شما توسط کدام یک از این چهار شرکت صادر شده باشد، شما می توانید برای نصب و یا دریافت هرگونه خدمات با هر یک از این چهار شرکت کاسپین، کارا گستر، مهستان و سناپویان تماس بگیرید، آن ها موظف هستند به شما سرویسی یکسان در خور برند بوش ارائه کنند، چراکه تمام سیاست ها و نوع خدمات توسط دفتر بوش آلمان نظارت می شود؛ توجه کنید زمانی که شما اسم یکی از این چهار شرکت را در کارت گارانتی خود می بینید، فقط نشان دهنده این است که این محصول توسط کدام یک از نمایندگی ها وارد شده است و در حقیقت تنها نام واردکننده به‌ حساب می آید. پس شما می توانید برای نصب و یا دریافت هرگونه خدمات با هر کدام از آن ها تماس بگیرید و خدماتی یکسان را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که اطلاعات چهار شرکت در پشت کارت گارانتی شما درج شده است.

شرایط ضمانت نامه و گارانتی بوش سرویس

 • ارائه خدمات پس از فروش بوش سرویس به صورت 7 روزه و در تمام نقاط کشور می باشد.
 • نصب، راه اندازی و آموزش استفاده از وسیله، توسط کارشناسان بوش سرویس برای اولین بار رایگان می باشد.
 • تمامی محصولات لوازم خانگی بوش دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.
 • تمامی لوازم خانگی کوچک بوش (غذاساز، همزن) دارای 2 سال ضمانت و لوازم خانگی بزرگ (لباسشویی، ظرفشویی، یخچال) دارای 10 سال ضمانت می باشند و تمامی قطعات در برابر هرگونه نقص فنی و تولیدی تحت ضمانت می باشند، به شرط اینکه: نصب، راه اندازی و تعمیر فقط توسط کارشناسان بوش سرویس صورت گرفته باشد در غیر این صورت دستگاه از ضمانت بوش سرویس خارج می شود.
 • کلیه خدمات ارائه شده توسط بوش سرویس دارای 12 ماه ضمانت، حتی پس از اتمام زمان گارانتی می باشند.
 • قطعات مصرفی که چند وقت یک بار احتیاج به تعویض و نگهداری دارند مانند فیلترها، کیسه جارو برقی و غیره شامل گارانتی نمی شوند.
 • آماده سازی محل نصب مطابق با ابعاد دستگاه و آماده کردن تجهیزات مورد نیاز مانند آب، برق، چاه فاضلاب و غیره بر عهده مشتری می باشد.
 • وارد شدن هرگونه صدمه فیزیکی و استفاده نادرست از دستگاه تحت ضمانت نبوده و شامل گارانتی نمی باشد.
 • وارد شدن صدمه و خسارت به دستگاه که ناشی از نوسانات برق، سیم کشی نادرست و یا استفاده از ولتاژی به غیر از آنچه که بر روی برچسب انرژی نوشته شده است تحت پوشش ضمانت نیست.
 • در صورت دست‌کاری و یا پاک شدن شماره سریال از روی دستگاه و کارت ضمانت، دستگاه از گارانتی خارج خواهد گردید.

گارانتی های اصلی بوش سرویس:

مهستان:  تهران، یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، کوچه هجدهم، پلاک 29-31-1    تلفن:43496-021

کاراگستر راژان:  تهران، خیابان طالقانی، بعد از تقاطع حافظ، پلاک 287 و پلاک 289      تلفن: 43401-021

گروه تجاری سنا پویان:  تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، چهاردهم شرقی، پلاک 21       تلفن: 8529-021

شرکت کاسپین (کالادریا):  تهران، خیابان ری، خیابان ایران، مجتمع امیرکبیر، طبقه 2،واحد 2480      تلفن: 35034-021


امیدواریم اطلاعات این مقاله توانسته باشد به شما در انتخاب ضمانت و گارانتی لوازم خانگی بوش کمک کرده باشد و پس از مطالعه این متن، پاسخ سؤال‌هایتان را به طور دقیق دریافت کرده باشید چراکه مسلماً یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب لوازم خانگی، بعد از برند و مدل دستگاه، داشتن یک ضمانت و کارت گارانتی معتبر می باشد. همان طور که در ابتدا گفتیم شرکت های مختلف بدون داشتن هیچ گونه مجوز از آن برند و حتی تعمیرکاری متخصص، اقدام به چاپ کارت گارانتی برای محصولات و برندهای مختلف می کنند که غالباً یک شرکت کوچک و یا مغازه تعمیرات هستند و با دادن کارت گارانتی خود، در حقیقت یک کارت ویزیت به شما می دهند چراکه اگر وسیله شما دچار مشکلی شود مطمئناً اولین جایی که شما زنگ می زنید شماره ای است که بر روی کارت گارانتی نوشته شده است و زمانی که شما وسیله خود را آنجا می برید قطعاً می بینید که موضوع از چه قرار است و چیزی که می شنوید این است که تعمیر آن برای شما شامل هزینه خواهد بود و یقیناً این قبیل مسائل در کشور ما باعث شده تا اعتماد مردم به کارت های گارانتی موجود در بازار، کم شود.

یک گارانتی معتبر مانند بوش سرویس، سام سرویس و یا گلدایران می تواند آسوده خاطر بودن را از لحاظ خدمات برای شما تأمین کند البته ما نمی خواهیم بگوییم که هیچ مشکلی و نقصی در گارانتی های اصلی وجود ندارد اما قطعاً مواجه شدن شما با مشکلات، بسیار اندک خواهد بود چراکه نحوه کار این نمایندگی ها به این صورت است که اگر محصول یا قطعه ای را برای شما عوض کنند، محصول و یا قطعه سوخته، برای شرکت مادر ارسال خواهد شد و قطعه ای نو مجدد در اختیار نمایندگی قرار خواهد گرفت و در این روند نمایندگی هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهد کرد و از این رو سعی می کنند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند تا همواره در صدر بهترین ها باقی بمانند، البته برای این که یک محصول و یا قطعه بتواند از گارانتی استفاده کند باید در پروتکل ها و قوانین مورد نظر قرار بگیرد و مطمئناً اگر از یکی از گارانتی های معتبر که در بالا نام برده ایم را استفاده کرده باشید حتماً می دانید که رضایت شما جلب خواهد شد. شما می توانید تمامی محصولات زیر مجموعه گارانتی اصلی بوش را در صفحه لوازم خانگی برقی برند بوش در فروشگاه آنلاین بیست بخر مشاهده فرمایید.


تصویر کارت گارانتی بوش سرویس:

شما می توانید تصویر کارت گارانتی بوش سرویس که گارانتی اصلی بوش می باشد را در ادامه مشاهده فرمایید. توجه فرمایید که اکنون بیشتر لوازم خانگی کوچک بوش دارای برچسبی بر روی جعبه آن ها می باشد که شما عزیزان می توانید عکس ان را نیز در ادامه مطلب مشاهده فرمایید. توجه نمایید که تمامی شرکت های بوش سرویس دارای همین نوع از کارت گارانتی درج شده می باشد و تنها تفاوت این است که در تصویر اول در سمت راست  و بالای کادر نمایندگی رسمی بوش، مشخصات یکی از چهار شرکت به صورت کامل نوشته شده است و آدرس مابقی شرکت های بوش سرویس در کادر پایین آن نوشته شده است. این نکته را فراموش نکنید که هر چهار شرکت بوش سرویس که به شما معرفی نمودیم دارای کیفیت خدماتی کاملا یکسان و تحت نظارت بوش آلمان می باشد پس هیچ تفاوتی در میان کارت گارانتی بوش سرویس که از کدام شرکت می باشد، وجود ندارد و بوش سرویس تنها یک کارت گارانتی دارد.

 


 

 

برچسب لوازم خانگی کوچک بوش با گارانتی بوش سرویس، توجه فرمایید که لوازم کوچک یا با کارت بالا و یا برچسب زیر می باشد که تفاوتی در گارانتی اصلی بودن آن ایجاد نخواهد کرد.

 

 برای کسب اطلاعات هرچه بیشتر مشاورین بخش فروش آنلاین محصولات بوش با گارانتی اصلی بوش سرویس پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.
شما می توانید محصولات بوش با گارانتی اصلی بوش سرویس را به صورت مستقیم و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید؛ تنها کافی است با شماره 02186021314 تماس حاصل فرمایید.

در قسمت نظرات در انتهای این صفحه نیز ما را در بهینه کردن هرچه بهتر توضیحات گارانتی اصلی بوش در ایران یاری نمایید.

 

 

 

100%
امتیازات

امتیاز دهی به این مقاله

کلیه امتیازات این مقاله بر اساس دیگر مقالات موجود در اینترنت بررسی و درجه بندی شده است. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 • اطلاعات و محتوای متنی
 • تصاویر یا ویدئو مقاله

شما نیز می توانید به این مقاله امتیاز دهید، کافی است میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید.

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از تخفیف های هفتگی و ماهیانه فروشگاه با خبر شوید !
شاید این مقالات برایتان مفید باشد
20 نظرات
 1. عظيمي می گوید

  با سلام و احترام یکماه است که تصمیم به خرید یک ظرفشویی خوب و جدید وبا قیمت مناسب دارم نمیدونم
  مدلی از ظرفشویی برند بوش بخرم یا ال جی ( مدل XD64 یا مدل ال جی XD74 ) ، در اینترنت خیلی بررسی کردم و در فروشگاههای شهر تبریز ظرفشویی های مختلف دیدم که متاسفانه همه گران بالای نه میلیون تومان بفروش میرسید و من اعتمادی هم ندارم ، این همه مدلهای بوش چطور از المان وارد میشن شاید بیشتر یا همه از کردستان بانه میان واقعا نمیدونم !!!
  مثلا یه فروشگاه بوش با کارت گارانتی کاراگسترراژان ظرفشویی مدل SMS 67TI02B رو یه قیمت میفروش
  و فروشگاه دیگه بوش همین مدل رو با کارت گارانتی مهستان گرانتر ، من که شک میکنم مدل برند بوش اصل
  ساخت کشور المان باشه ، در سایت خود بوش المان هم چنین مدل ظرفشویی سری ۶ رو اصلا ندیدم !!
  لطفا منو راهنمایی کنید که کدام ظرفشویی ال جی بخرم یا اینکه ظرفشویی برند بوش ساخت کشور المان تا ده میلیون تومان که خوب و کارایی داشته و مدل قدم نباشه با تشکر فراوان .

  1. بیست بخر می گوید

   من به شما پیشنهاد می کنم با شماره 86021314 تماس بگیرید تا با مشاورین ما بتونید صحبت کنید تا به سولات شما پاسخ داده شود.

 2. سعید می گوید

  با سلام و عرض ادب
  عذر میخوام من دنبال خرید ماشین لباسشویی مدل WAW28760IR هستم ، جدا از اینکه قیمت ها آدمو گمراه میکنه ، امروز هم از یکی از دوستام شنیدم که fake هم زیاد داره. یعنی نمی دونم مثلا یه مدلی از لباسشویی رو میبرن بانه قابشو عوض می کنن میارن جای اصلی میفروشن. من از کجا می تونم متوجه شم؟
  الان مثلا فروشگاه سرای ایرانی زده با گارانتی مهستان – کاسپین دیگه قابل اعتماده؟
  با سپاس فراوان …

  1. بیست بخر می گوید

   با سلام بله متاسفانه یکسری از محصولات از سمت بانه وارد میشود که اصلا بوش نیست و فقط ارم بوش را روی آن می چسبانند، شما اگر محصول شرکتی تهیه کنید جای هیچ گونه نگرانی نیست ماشین لباسشویی WAW28760IR با کد ir توسط خود شرکت بوش وارد شده است این مدل 9 کیلو ساخت کشور آلمان می باشد و با خیال راحت می توانید آن را تهیه کنید

 3. محمد علی نوری می گوید

  بالاخره تو این سایت ها یه متن درست حسابی خوندیم.

 4. سروا طاهری می گوید

  خسته نباشید واقعا
  ادم از خرید و‌مشاوره با یه فروشگاه اینترنتی مثل شما لذت می بره، مثل اسمتون ۲۰

  1. بیست بخر می گوید

   با سلام
   رضایت شما، باعث خوشحالی ماست دوست عزیز.
   با احترام-پشتیبانی 20 بخر

 5. غریبهه می گوید

  سلام…ممکنه از بانه خریداری کنیم یکی از محصولات بوش رو ک یکی ازین ضمانتنامه هایی ک قید کردید رو داشته باشه؟ یا بانه ضمانتنامه نداره؟
  ی سوال دیگه اینکه از روی ضمانتنامه میشه تشخیص داد ک از بانه خریداری شده (fake)یا شرکتهای داخل تهران؟

  1. بیست بخر می گوید

   سلام
   شما با خرید از بانه ریسک 50-50 خواهید داشت چراکه محصولات شرکتی سود بسیار پایینی برای فروشنده دارد و از این رو در آنجا کمتر کالاهای با گارانتی دیده می شود.
   پیشنهاد می کنیم با توجه به مبلغی که می خواهید خرید بفرمایید جای مطمئن تری را برای تهیه محصولتان انتخاب نمایید تا با گارانتی اصلی بوش سرویش خیالتان از بابت خدمات و اصالت کالا راحت تر باشد.
   در ارتباط با ضمانت نامه می توانید با تماس با پشتیبانی 20 بخر، تصویری از ضمانت نامه اصلی دریافت کنید.

 6. حمیدی می گوید

  مقاله خیلی خوبی بود و بطور کامل در مورد گارانتی بوش توضییح داده اید

 7. سلام

  اطلاعات جامع و عالی
  کاملترین در گارانتی بوش – سپاس از مقاله هاتون 20 بخررررررررررر

 8. Debra می گوید

  I’ll right away clutch your rss feed as I can not find your email subscription hyperlink or newsletter service.
  Do you have any? Please let me realize in order that I could subscribe.
  Thanks. Heya i am for the first time here. I found this board and I
  in finding It truly helpful & it helped me out a lot. I’m
  hoping to present one thing back and aid others such as you aided me.
  I have been surfing online more than 2 hours today, yet I never found any interesting article like yours.
  It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the web will be much more useful than ever before.
  http://Goodreads.com/

 9. مارینا می گوید

  مرسی از مقاله خوبتون بالاخره جواب درست گرفتیم

 10. محمدرضا شیخ می گوید

  گارانتی و نمایندگی ها در ایران داستانی دارن برای خودشون. واقعا ممنونم از مدیریت فروشگاه خوبتون که اینقدر با حوصله و دقیق در خرید لوازم خانگی توضیحات می دن و مستنداتی که در مقاله هاتون هست عالی هستن
  راهنماهای خرید بی نظیرررر
  براتون آرزوی موفقیت دارم

 11. حمید رضایی می گوید

  من آب سرود کن بوش خریدم باگارنتی بعد از چندماه خراب شد ولی گارانتی وظیفه شو انجام نداد دانستم که همه چیزاتون دروغ کلاه برداریه تلفن تهران نمایندگی را براتون میفرستم من شهرستانم 02143496 این شماره تلفن اون نمایندگی متقلب بوش است

  1. بیست بخر می گوید

   با سلام دوست عزیز شما لطفاً شماره تماسی برای ما ارسال نمایید تا مورد رو پیگیری کنیم چراکه احتمالاً شما کارت شخصی مهستان را در دست دارید که مجزا از گارانتی اصلی بوش سرویس می باشد. به شما پیشنهاد می کنم کارت گارانتی خود را با عکس های درج شده از کارت گارانتی اصلی بوش سرویس مقایسه نمایید. شماره تماس شما درست است اما احتمالاً در هنگام خرید شما کارت گارانتی شخصی مهستان را دریافت کردید. در غیر این صورت با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی 20 بخر تماس بگیرید تا شاید بتوانیم در این مورد به شما کمک کنیم.
   با سپاس – پشتیبانی 20 بخر

 12. محمد می گوید

  با سلام و درود
  ممنون از توضیحاتتون
  سوال اینکه بنده قصد خرید کولر گازی مارک بوش رو دارم ، آدرس یا شماره تماسی هست که بتونم جنس اصلی با گارانتی اصلی خریداری کنم ؟

  1. بیست بخر می گوید

   با سلام
   خیلی رو راست خدمت شما عرض کنم به دلیل محدویت واردات کولر گازی بوش مدل های تقلبی بسیار زیادی موجود است و به شما پیشنهاد استفاده و خرید از برند ال جی را با گارانتی گلدیران را می دهم.
   پشتیبانی 20 بخر

 13. عابد می گوید

  توضیحات شما در مورد گارانتی مربوط به سال قبل است و حالا ظاهرا در سایت بوش دیگر خبری از کشور ایران و نمایندگی های ان نیست . ایا این چهار شرکت هنوز کارشان معتبر است یا انها هم دست به واردات غیرمجاز و احتمالا از طریق بانه زده اند؟ در این شرایط ایا فرقی بین اینها و متفرقه هایی که ارزانتر هم جنس میفروشند هست؟ من میخواهم یک ماشین لباسشویی بخرم

  1. بیست بخر می گوید

   با سلام
   دوست عزیز به لحاظ تحریم ها در لیست فروش ایران در بسیاری از مواقع دیده نخواهد شد اما اگر دقیق در سایت رسمی بوش نگاه کنید همواره ما در لیست خدمات بوش آلمان هستیم. جنس های بانه ای که متاسفانه اکثرا استوک می باشند، با ریسک 50-50 خریداری می شوند اما همواره واردات مستقیم بوش سرویس و مدل های شرکتی با گارانتی بوش سرویس با همان کیفیت باید، از طریق نمایندگی پخش می شود و به فروش می رسد. مطلبی که مهم است توجه شما و داشتن اطلاعات هرچه کامل تر برای خرید دستگاهی اصل است. بخش فروش ما نیز همواره پاسخگوی جزئی ترین سوالات شما خواهد بود.
   با سپاس -پشتیبانی 20 بخر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.