لوازم جانبی جاروبرقی

انواع پاکت جاروبرقی

انواع پاکت جاروبرقی که با نام پاکت گفته می شود به طور معمول دارای دو سایز مختلف  Type P و Type G می باشد که این دو کیسه از لحاظ سایز با یکدیگر متفاوت هستند و از این رو هر کدام می تواند برای مدل هایی از تولیدات جاروبرقی مناسب باشد. توجه بفرمایید استفاده از سایز نامناسب کیسه جاروبرقی باعث می شود تا جاروبرقی شما در قسمت موتور مملو از گرد و غبار شود و به مرور به شدت به سلامت دشتگاه شما اسیب برساندپس سعی کنید در انتخاب انواع پاکت دقت فرمایید.

بهترین کیسه جاروبرقی

همانطور که گفتیم بهترین کیسه جاروبرقی پیش از هر چیز یک پاکتی در سایز مناسب است اما در مورد برند کیسه جاروبرقی برند بوش که در سایزهای مختلف توسط کمپانی لوازم خانگی بوش تولید می گردد یکی از بهترین مارک های کیسه جاروبرقی می باشد که علاوه بر 5 لایه بودن و جلوگیری از گذر هر گونه گرد و غبار و ورود به داخل جاروی شما، برای جاروبرقی ها در برندهای گوناگون همچون زیمنس، بوش و غیره کاملا مناسب می باشد.

کیسه جاروبرقی تایپ G
تمام شد
(بدون مالیات)
ناموجود
Bosch BBZ41FG Vacuum Cleaner Dust Bagنوع: تایپ G کشور مبدا برند: آلمان تعداد: 4 عددی + 1 فیلتر دارای 5 لایه مقاوم ضد حساسیت مناسب برای: برندهای زیمنس و بوش این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است.
کیسه جاروبرقی تایپ P
تمام شد
(بدون مالیات)
ناموجود
Bosch BBZ41FP Vacuum Cleaner Dust Bagنوع: تایپ P برند: آلمان تعداد: 4 عددی + 1 فیلتر دارای 5 لایه مقاوم ضد حساسیت مناسب برای: برندهای زیمنس و بوش این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است.