بوگیر ماشین ظرفشویی کلاسیک فینیش
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

بوگیر ماشین ظرفشویی کلاسیک فینیش

Finish Dishwasher Freshener

  • قابلیت: ضد باکتری، خوشبوکننده و بوگیر
  • حداقل 20 بار قابل استفاده
  • کشور مبدا برند: ترکیه
20,000 تومان
بدون مالیات
تضمین اصل بودن کالا با گارانتی معتبر
ارسال سریع به سراسر کشور
تجربه یک خرید خوب با مشاوره تخصصی

بوگیر ماشین ظرفشویی فینیش FINISH

بوگیرها و خوشبو کننده ها همیشه جایگاه خود را در منازل ما داشته اند. «بوگیر» ماشین ظرفشویی همواره از خریدهای واجب خانه های ماست زیرا قطعاً در فضای بسته ماشین ظرفشویی، شستشوی ظروف کثیف ایجاد بویی نامطبوع در این فضا می‌کند که در هنگام چیدن ظروف در ظرفشویی نیز بسیار آزاردهنده است از این‌ رو کمپانی بزرگ فینیش، بوگیر ماشین ظرفشویی فینیش را تولید کرده است. بوگیر خوشبو کننده هوای داخل ظرفشویی و از بین برنده بوی نامطبوع در آن است. توجه کنید که در بو گرفتن ماشین ظرفشویی عوامل دیگری مانند نشستن فیلتر ماشین ظرفشویی و نیز عدم استفاده از جرم‌ گیر ظرفشویی دخیل است که به طور جامع تر به بررسی آن در محصولات مربوطه پرداخته ایم و شما می توانید عوامل دیگری که در بو گرفتن ماشین ظرفشویی موثر است را در این جا بررسی کنید: نکات مهم در استفاده ماشین ظرفشویی

ویژگی های بوگیر ظرفشویی کلاسیک فینیش:

  • از بین بردنده میکروب‌های داخل ماشین ظرفشویی
  • از بین برنده بوی نامطبوع در ظرفشویی
  • خوشبو کننده ماشین ظرفشویی و ظروف

حال با توجه به ویژگی های این محصول تولیدی در دنیا، می توانیم با تهیه یک بوگیر مناسب برای ظرفشویی خود از مشخصات آن بهره بریم و بدون شک برند بزرگ تولید کننده شوینده در دنیا یعنی مارک فینیش همواره با داشتن بهترین کیفیت رضایت مصرف کنندگانش را به خود جلب کرده است در ادامه به طرز استفاه آسان از آن اشاره خواهیم کرد.

روش استفاده از بوگیر ماشین ظرفشویی:

اگر بخواهیم از روش استفاده از بوگیر ماشین ظرفشویی بگوییم لازم است تنها بوگیر را در سبد بالای ماشین ظرفشویی وصل کنید. توجه کنید که بوگیر تا زمان تمام شدن باید در ظرفشویی بماند.

مشخصات
برند
فینیش
قابلیت ها
از بین برنده بوی نامطبوع
خوشبو کننده
نوع
بوگیر
کشور مبدا برند
ترکیه