ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور

سرعت خرید را در فروشگاه آنلاین لوازم خانگی بیست بخر لمس کنید

ارسال رایگان به سراسر کشور تا درب منزل

در محدوده تهران، پرداخت بعد از تحویل کالا  می باشد.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است.

با توجه به افزایش درخواست ها در ایام جشنواره شگفت انگیز ممکن است تحویل سفارشات مربوط به شهرستان 3 تا 5 روز بعد از نهایی شدن و سفارشات مربوط به پست پیشتاز 2 تا 7 روز بعد از نهایی شدن انجام پذیرد.

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی بیست بخر با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

تهران

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی 24 تا 48 ساعت تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته به ‌جز جمعه وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از 350،000 تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

در ایام جشنواره، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پست (علاوه بر ارسال اکسپرس) نیز وجود خواهد داشت و همانند سفارشات اکسپرس در صورتی که ارزش سفارش بیش از 350،000 تومان باشد، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارشات زیر 350،000 تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارشاتی که با این سرویس ارسال می شوند الزامی است.

این سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 48 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ زمان تحویل خواهد.

نکات:

در رابطه با سرویس تحویل فروشگاه اینترنتی 20 بخر، محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) می باشد.

تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از 350،000 تومان در شهر تهران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر 350،000 تومان برای همه نقاط شهر تهران دارای هزینه ای ثابت است و برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست است.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش و سلامت کالا از لحاظ سلامت فیزیکی در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود، و در صورت هر نوع مشکل فیزیکی کالا برای تعویض برگردانده شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود.

نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آب سردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط گارانتی و یا با تماس با فروشگاه اینترنتی 20 بخر، همکاران ما هماهنگی لازم را جهت دریافت سرویس با شرکت اصلی انجام می دهند. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 48 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس http://itemtracking.post.ir پیگیری کنید.