خوشبو و ضدعفونی کننده

انواع خوشبو کننده و ضدعفونی کننده

خوشبوکننده ها: خشبوکننده ها یا خوشبو کننده هوا صورت جامد و یا مایع هستند که می توانند به صورت اسپری یا قالب های جامد در فضاهای گوناگون سرویس بهداشتی، خودرو و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

ضدعفونی کننده ها: این دسته از محصول می تواند شامل ضدعفونی کننده های کف، دست، مکان های مختلفی باشد که از بهترین های این برند که بر شما شناخته شده است مارک دتول است که انواع مایع ضد عفونی کننده را تولید می کند.

برخی از محصولات مانند قرص فلاش تانک یا همان قرص توالت فرنگی، ضدعفونی کننده توالت که از معروف ترین برندهای تولید کننده این دسته برف می باشد هم کار ضدعفونی کنندگی و هم خوشبوکنندگی سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی را انجام می دهد.

انواع مایع ضد عفونی کننده دتول

کف شور: از تولیدات پرفروش دتول محلول ضدعفونی کننده کف شور است که علاوه بر کارایی واضح خود از بروز هرگونه لک و باقی ماندن آن در سطوح سرامیک، سنگ؛ پارکت و... جلوگیری می کند.

چندمنظوره و غیره: انواع دیگری از محصولات دتول برای ضدعفونی لباس، انواع سطوح مانند دیوار، دست و غیره تولید شده است که مجموع آن ها به صورت دستمال، مایع، ژل و اسپری ها تولید می گردد.

کف شوی دتول 900 میل
تمام شد
(بدون مالیات)
ناموجود
Dettol Floor Cleaner Liquid 900MLقابلیت: ضدعفونی کننده و پاک کننده ضد باکتری و ضد ویروس کشور مبدا برند: هندوستان حجم: 900 میلی لیتر مناسب برای: کف و دیوارها شماره مجوز: 6521478922066