تلویزیون سامسونگ 50js7980
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980

Samsung 50JS7980 Smart LED TV 50 Inch

  • گارانتی 18 ماهه سام سرویس
  • برند: سامسونگ
  • اندازه صفحه نمایش: 50 اینچ
  • تکنولوژی صفحه: LED
  • کیفیت تصویر: Ultra HD - 4K
تمام شد
بدون مالیات
block ناموجود

نقد و بررسی محصول

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980 برای سیستم صوتی خود دو بلند گو طراحی کرده است که هرکدام توان خروجی 10 وات را دارند که در مجموع با توان خروجی 20 وات صدای مناسب برای این تلویزیون ایجاد می کند. تلویزیون سامسونگ هوشمند برای بهبود تصاویر خود از ویژگی 4K بهره برده است که مخاطبانی که دارای فیلم های بلوری یا کنسول های بازی که دارای فرمت 4K می باشند را با کیفیت بالا به نمایش می گذارد و همچنین از ویژگی Pure Colour بهره گرفته است تا تصاویر ا ز شفافیت خاص تلویزیون های سامسونگ بهره گیرد. تلویزیون سامسونگ مدل 50JS7980 دارای 4 هسته می باشد که این موجب می شود با سرعت بالای به تجزیه و تحلیل تصاویر بپردازد و در نتیجه به هنگام پخش تصاویر از کیفیت بالای برخوردار می شوند. این مدل تلویزیون سامسونگ هوشمند دارای 3 پورت USB می باشد که اطلاعات داخل فلش مموری یا هارد اکسترنال را از طریق پورت USB به تلویزیون متصل کنید و از دیدن فایل های آن در صفحه نمایش تلویزیون لذت ببرید. تلویزیون سامسونگ مدل 7980 دارای 4 پورت HDMI می باشد که از طریق آن شما قادر خواهید بود دستگاه های دیجیتال را به تلویزیون متصل کنید و همچنین به علت داشتن 4 پورت HDMI شما قادر خواهید بود به طور هم زمان از چند دستگاه دیجیتال استفاده نمایید. این مدل تلویزیون سامسونگ به غیر این پورت ها برای سیستم های قدیمی منزل شما یک پورت کامپوننت و یک پورت کامپوزیت در نظرگرفته شده است که شما بتوانید به راحتی از سیستم های قدیمی منزل خود با وجود این پورت ها استفاده کنید. اگر شما مخاطبان دوستدار استفاده از سیستم صوتی جداگانه ای باشید برای تلویزیون سامسونگ مدل 50JS7980 یک پورت اپیتکال در نظر گرفته شده است که این پورت باعث می شود شما به راحتی از سیستم صوتی جداگانه مثل سینمای خانواده استفاده کنید. تلویزیون سامسونگ هوشمند از طریق پورت کابل شبکه یا WiFi بی سیم به اینترنت متصل می شوید و از امکانات آن استفاده کنید. تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980 دارای یک گیرنده دیجیتالی می باشد که با نصب یک آنتن شما قادر خواهید بود تمام شبکه های داخلی دیجیتال را بگیرید بدون آنکه نیازی به خرید دستگاه دیجیتال باشید زیرا داخل این مدل تلویزیون سامسونگ طراحی شده است.

متخصصین بیست بخر چه نظری درباره تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980 دارند؟

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980 با داشتن صفحه‌ ای تخت و فرم خاکستری که برای آن در نظر گرفته اند و همچنین با داشتن پایه منحنی نقره ای رنگ این مدل تلویزیون را چه بر روی دیوار نصب کنید و یا چه بر روی میز زیبای خاص خود را دارا می باشد. تلویزیون سامسونگ هوشمند برای بهبود کیفیت تصاویر خود از ویژگی 4K استفاده کرده است و این ویژگی برای آن دسته از کاربرانی که از فیلم های بلوری یا کنسول های بازی که فرمت 4K دارند را با کیفیت بسیار بالا به تصاویر می کشاند. تلویزیون سامسونگ هوشمند از ویژگی انحصاری سامسونگ به نام Pure Colour بهره گرفته است که با این ویژگی که تمرکز به روی تمامی رنگ‌ها را دارا می باشد باعث می شود تصاویر از وضوح بسیار بالای برخوردار شوند یکی دیگر از ویژگی های این تلویزیون برای بهبود کیفیت تصاویر خود فناوری ارتقای خودکار عمق می باشد که باعث می شود تصاویر بعد و روح بگیرند و از پویایی خاصی این تصاویر برخوردار شوند. تلویزیون سامسونگ مدل 50JS7980 دارای دو اسپیکر می باشد که هر کدام توان خروجی 10 وات را دارا می باشد که در مجموع با توان خروجی 20 وات صدای مناسبی را برای این تلویزیون ایجاد کند برای سیستم صوتی این مدل تلویزیون ویژگی Digital Plus Dolby و DTS در نظر گرفته شده است که اگر شما مایل به استفاده از سیستم صوتی جداگانه باشید می توانید صدای سه بعدی و قابل تفکیکی را برای شما ایجاد کند. تلویزیون سامسونگ هوشمند مجهز به رابط هوشمند به نام تایزین می باشد که این رابط قادر خواهید بود به سایت های مختلف بروید و از نصب و به روز رسانی برنامه های موجود در این سایت ها استفاده کنید. تلویزیون سامسونگ مدل 50JS7980 دارای این DLNA، Mirroring فناوری می باشد که این تکنولوژی باعث می شود اطلاعات داخل گوشی شما مثل فایل های صوتی و یا تصویری و غیره را به تلویزیون انتقال دهید و از صفحه نمایش تلویزیون این فایل ها را در کنار اعضای خانواده به تماشا بپردازید

نتیجه گیری

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980 که دارای ظاهر زیبا و مدرن که با صفحه نمایش تخت انتخاب مناسب برای افرادی که طرفدار تکنولوژی می باشند. تلویزیون سامسونگ هوشمند با داشتن دو بلندگو با توان خروجی 20 وات صدای مناسب و بدون نویزی را برای شما ایجاد می کند و همچنین برای بهبود کیفیت تصاویر خود از ویژگی Pure Colour استفاده کرده است که این ویژگی در انحصار شرکت سامسونگ بوده است و باعث می شود به روی تمامی رنگ‌ها بر خلاف دیگر برند ها فوکوس کند که در نتیجه تصاویر در حال پخش از شفافیت بسیار بالای برخوردار می شوند. به غیر از این تلویزیون سامسونگ دارای ارتقا دهنده خودکار عمق می باشد که تصاویر از بعد و پویایی برخوردار می شوند ویژگی 4K نیز دارند که فیلم ها و کنسول های بازی که محتوا 4K داشته باشند را با کیفیت بسیار بالا به نمایش می گذارد. تلویزیون سامسونگ 50JS7980 دارای درگاه های متنوعی می باشد که به ذکر آن به طور خلاصه می پردازیم 3 پورت USB می باشد که اطلاعات داخل فلش مموری یا هارد اکسترنال را به تلویزیون خود متصل می کنید و قادر به تماشای فایل های داخل آن خواهید بود دارای 4 پورت HDMI می باشد که مخاطبان قادر خواهند بود دستگاه های دیجیتال موجود در منزل را از طریق پورت HDMI به تلویزیون خود اتصال کنید و از امکانات آن استفاده کنید. تلویزیون سامسونگ برای سیستم قدیمی شما یک درگاه کامپوننت و یک درگاه کامپوزیت در نظر گرفته اند تا سیستم قدیمی منزل شما بدون استفاده نباشد و قادر به استفاده از سیستم قدیمی منزل خود باشید.

تلویزیون سامسونگ هوشمند با داشتن یک درگاه اپیتیکال شما قادر به استفاده از سیستم صوتی جداگانه خواهید بود و همچنین برای استفاده از اینترنت شما قادرخواهید بود به کابل شبکه و یا Wi_Fi بی سیم متصل شوید که از طریق آن به دنیای مجازی راه پیدا کنید که این کار از طریق رابط هوشمند به نام تایزین امکان پذیر می باشد که با وسیله این رابط هوشمند شما قادر خواهید بود به سایت های مختلف بروید و قادر به نصب و روز رسانی برنامه های مورد علاقه خود باشید. این مدل تلویزیون سامسونگ قابلیت تصویر در تصویر را دارد که شما مخاطبان قادر خواهید بود یک برنامه تلویزیون را در نصف صفحه ببیند و برنامه مورد علاقه دیگر را در نصف صفحه دیگر نگاه کنید به این صورت دو برنامه از کانال های مختلف را در یک زمان قادر به تماشای آن هستید. همچنین این تلویزیون قادر به ضبط برنامه های مورد علاقه خود که در زمانی که شما قادر به دیدن آن نباشید هست و می‌توانید آن برنامه ها را ضبط کنید و در زمان مورد نظر شما پخش شود. تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ 50 اینچ مدل 50JS7980 دارای قفل کودک است که از این طریق شما مخاطبان قادر خواهید بود روی برنامه مورد نظر خود تنظیم کنید و بعد قفل کودک را فعال کنید که دیگرنگران به هم خوردن برنامه های تنظیم شده توسط افراد دیگر نباشید.

مشخصات
برند
سامسونگ
مدل
JS7980
سری
7
نوع صفحه
LED
اندازه صفحه نمایش
50 اینچ
استانداردهای صوتی
Dolby Digital Plus DTS Studio Sound DTS Premium Sound 5.1
نوع صفحه نمایش
تخت (FLAT)
کیفیت تصویر
Ultra HD - 4K
نسبت تصویر
12/30/1899 40900 PM
رزولوشن تصویر
2160 × 3840
پخش تصویر 3D
ندارد
قدرت خروجی صدا
20 وات
تعداد بلندگو
2 عدد
قدرت هر بلندگو
10 وات
تعداد ساب ووفر
صفر
قدرت ساب ووفر
صفر
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
DVB-T2
رابطه هوشمند
دارد
نوع رابطه هوشمند
Tizen
مرورگر اینترنت
دارد
پردازنده
چهار هسته ای
دوربین
ندارد
قابلیت کنترل حرکتی
ندارد
حسگر نور محیطی
دارد
قفل کودک
ندارد
اپلیکیشن
دارد
بازی
دارد
نوع ریموت کنترل
ساده
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
پورت USB
3 عدد
توضیحات پورت USB
USB 2.0
پورت HDMI
4 عدد
کامپوزیت (Composite)
1 عدد
کامپوننت (Component)
1 عدد
خروجی صدای دیجیتال Optical
دارد
خروجی هدفون
دارد
Wi-Fi (اتصال بی‌سیم)
دارد
پورت شبکه LAN
دارد
بلوتوث (Bluetooth)
ندارد
موتور تصویر
SUHD Remastering Engine
تصویر در تصویر
دارد
انتقال تصویر تلویزیون به تلفن همراه (DLNA، Mirroring)
دارد
پشتیبانی از ماشین زمان (Time Shift)
دارد
قابلیت Auto Motion Plus
ندارد
تکنولوژی Pure Colour
دارد
Dimming
ندارد
نوردهنده اوج (Peak Illuminator Pro)
ندارد
دقیق‌سازی سیاه (Precision Black)
ندارد
ارتقادهنده خودکار عمق (Auto Depth Enhancer)
دارد
تقویت کننده گستره رنگ (Wide Color Enhancer)
ندارد
افزایش دهنده کنتراست تصویر (Contrast Enhancer)
ندارد

chat نظرات (0)

مشخصات کلی

برندسامسونگ
مدلJS7980
سری7

مشخصات فنی

نوع صفحهLED
اندازه صفحه نمایش50 اینچ
استانداردهای صوتیDolby Digital Plus DTS Studio Sound DTS Premium Sound 5.1
نوع صفحه نمایشتخت (FLAT)
کیفیت تصویرUltra HD - 4K
نسبت تصویر12/30/1899 40900 PM
رزولوشن تصویر2160 × 3840
پخش تصویر 3D
قدرت خروجی صدا20 وات
تعداد بلندگو2 عدد
قدرت هر بلندگو10 وات
تعداد ساب ووفرصفر
قدرت ساب ووفرصفر
گیرنده دیجیتال
تیونرDVB-T2
رابطه هوشمند
نوع رابطه هوشمندTizen
مرورگر اینترنت
پردازندهچهار هسته ای
دوربین
قابلیت کنترل حرکتی
حسگر نور محیطی
قفل کودک
اپلیکیشن
بازی
نوع ریموت کنترلساده
قابلیت اتصال به دیوار
پورت USB3 عدد
توضیحات پورت USBUSB 2.0
پورت HDMI4 عدد
کامپوزیت (Composite)1 عدد
کامپوننت (Component)1 عدد
خروجی صدای دیجیتال Optical
خروجی هدفون
Wi-Fi (اتصال بی‌سیم)
پورت شبکه LAN
بلوتوث (Bluetooth)
موتور تصویرSUHD Remastering Engine
تصویر در تصویر
انتقال تصویر تلویزیون به تلفن همراه (DLNA، Mirroring)
پشتیبانی از ماشین زمان (Time Shift)
قابلیت Auto Motion Plus
تکنولوژی Pure Colour
Dimming
نوردهنده اوج (Peak Illuminator Pro)
دقیق‌سازی سیاه (Precision Black)
ارتقادهنده خودکار عمق (Auto Depth Enhancer)
تقویت کننده گستره رنگ (Wide Color Enhancer)
افزایش دهنده کنتراست تصویر (Contrast Enhancer)