یخچال توکار

انواع یخچال توکار
انواع مدل های توکار شامل یخچال توکار، یخچال فریزر توکار، یخچال کوچک توکار و مدل های دوقلو می باشد که این انواع در بیشتر مواقع برای افرادی که به دنبال دیزاین هایی هرچه ساده تر هستند مناسب است چراکه مدل های توکار با سطح کابینت و دیزاین شما کاور خواهد شد و در واقع انتخاب آن ها به بهتر بودن کیفیت و تکنولوژی آن ها بستگی دارد.

قیمت یخچال توکار و بهترین مارک

قیمت یخچال توکار و تمامی مدل های توکار به نسبت مدل های مبله همواره کمی بالاتر است و راحت بگوییم اگر قیمت یخچال توکار و در کل مدل های توکار برایتان در اولویت است و نمی‌توانید از برندهای معتبر آن ها را تهیه کنید پس از فکر خرید آن ها بیرون بیایید چراکه گران تر بودن مدل های توکار به دلیل تکنولوژی خاص موتور و دیزاین آن هاست به صورت خلاصه لولاها باید وزن چوب یا هر متریالی که شما می‌خواهید با آن کاورش کنید را در مدت زمانی بالا بدون ایجاد نقص انجام دهد و حتی موتور آن در فضای داخل کار طول عمر و کیفیتش را بتواند حفظ کند. یخچال توکار بوش و انواع مدل های توکار بوش از از بهترین مارک های تولیدکننده توکار محسوب می شود که می تواند با کیفیت بالا و بدون نقص سالیان سال مهمان خانه های شما باشد. شما می توانید یخچال و فریزرهای توکار را در فروشگاه اینترنتی 20 بخر موردبررسی قرار دهید.

یخچال توکار بوش مدل KIS87AF304
0 ‎تومان
بدون مالیات
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند
Bosch Built-in Fridge Freezer KIS87AF304گارانتی: 36 ماهه بوش سرویس، سیهاوی نوع یخچال فریزر: فریزر پایین ظرفیت یخچال: 209 لیتر ظرفیت فریزر: 61 لیتر کشور سازنده: آلمان رتبه انرژی: ++A نوع: توکار سری: 6