جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش

Finish Dishwasher Cleaner

  • قابلیت: جرم گیری، ضدعفونی کننده، رسوب زدایی
  • مناسب برای:ماشین ظرفشویی
  • کشور مبدا برند: ترکیه
  • حجم: 250 میلی لیتر
  • شماره مجوز: 5294238627093956
تمام شد
بدون مالیات
block ناموجود

درباره مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش

پیش از آنکه بخواهیم درباره مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش یا هر جرم گیر ظرفشویی دیگر صحبت کنیم بیایید و مورد را با هم بررسی کنیم:

حتماً تا به حال به آلوده نبودن مکانی مثل ظرفشویی تان فکر کرده اید؛ مکانی که به دلیل آنکه همواره با شستشوی ظروف کثیف سروکار دارد و می تواند به مرور زمان مملو از قارچ و میکروب شود و پس از مدتی بوی کوچک ترین مواد باقی مانده در آن، می تواند آزاردهنده باشد، در عین حال نیز دیگر شستشوی ظروف نمی تواند آن‌چنان که باید دل‌چسب شما باشد. مورد دیگری که مسلماً برای هر شخصی مهم است، عمر دستگاه و همچنین ماندگاری کیفیت شستشو در ماشین ظرفشویی شماست. جرم های موجود در دستگاه به مرور زمان باعث می شود لوله هایی که حتی در داخل بدنه دستگاهتان وجود دارد دیگر قابلیت عبور آب را با همان شدت فشار قبل از دست بدهد و به مرور علاوه بر کم شدن کیفیت شستشو، عمر دستگاه شما را نیز کاهش دهد. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید تا این مسئله چه ربطی می تواند به عمر ماشین ظرفشویی من داشته باشد؟ فراموش نکنید که ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروف از آب و پمپ آن با فشار و دمای مناسب استفاده می کند و با گرفتگی لوله ها نمی تواند میزان لازم آب را از داخل این راه آب ها عبور دهد پس با فشار بیشتر به موتور دستگاه، سعی بر تأمین آن پیدا می کند و به مرور این کار، عمر دستگاه شما را کاهش خواهد داد.

حال کاری که یک جرم گیر برای شما انجام می دهد این است که از ماندگاری هرگونه جرم، میکروب، قارچ و از گرفتگی منافذ و لوله های داخلی جلوگیری می کند. به شما پیشنهاد می شود برای بهداشت و طول عمر و همچنین کیفیت شستشو، همواره پس از 40 بار استفاده و یا هر 2 الی 3 ماه یک بار حتماً از جرم گیر ماشین ظرفشویی استفاده نمایید. از معتبرترین جرم گیر های ظرفشویی موجود در بازار که به طور تخصصی محصولات مرتبط ماشین ظرفشویی را تولید می کند برند فینیش است که مسلماً باید معرف حضور شما نیز باشد. این مدل از جرم گیر ظرفشویی یا همان ضد قارچ به صورت مایع آبی رنگ می باشد و تنها کافی است آن را در سبد پایین ظرفشویی خود برعکس کنید و ماشین ظرفشویی خود را خالی از ظروف، روشن کنید تا کار جرم گیری را انجام دهید.

مشخصات
برند
فینیش
نوع
جرم گیر
کشور مبدا برند
ترکیه
حجم
250 میلی لیتر

chat نظرات (1)

مشخصات کلی

برندفینیش
نوعجرم گیر
کشور مبدا برندترکیه

مشخصات مقداری

حجم250 میلی لیتر