برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلترهای موجود:

نمایش کالاهای موجود

برند

قیمت

500٬000 ‎تومان - 1٬500٬000 ‎تومان

چای ساز و کتری برقی

چای ساز و کتری برقی

در میان انواع نوشیدنی سازهای گرم، چای ساز و کتری برقی ها همواره جای خود را در آشپزخانه های ما داشته اند. در طول روز حتماً، افراد بسیار زیادی هستند که نوشیدن چای، دم نوش، قهوه آماده، جزو قسمتی از نوشیدنی های روزانه شان است. انواع چای ساز و کتری های برقی با طراحی های گوناگون و رنگ بندی های مختلف تولید شده اند تا هرکس بتواند بنا به سلیقه خود مدلی مناسب را انتخاب کند. از آن جایی که چای ساز و کتری های برقی نسبت به کتری و قوری هایی که بر روی گاز قرار می گیرند، امنیت بیشتر و سرعت عملکرد بالاتری دارند، وجود آن ها در هر منزل تبدیل به یکی از لوازم های اولیه هر خانه شده است. با وجود کتری برقی یا چای ساز در منزل، نه دیگر لازم است نگران ترک کردن خانه و روشن ماندن آن ها باشید و نه دیگر لازم است برای تهیه چای و یا آب جوش برای تهیه نوشیدنی گرم خود، وقت زیادی را صرف کنید.

 

انواع چای ساز

در حالت کلی انواع چای ساز ها در دو حالت مختلف تولید می شوند: چای ساز های عمودی که کتری و قوری بر روی هم قرار می گیرد و مدل هایی که کتری و قوری در کنار هم و در دو جایگاه مختلف قرار می گیرند. در مدل های ایستاده چای ساز، چای درون قوری توسط گرمای کتری گرم می شود و دم می کشد اما در مدل هایی که قوری بر روی کتری قرار نگرفته، به علت این که جایگاه کتری جدا است و مستقیم بر روی المنت گرم کننده قرار دارد، می تواند بدون آن که نیاز به جوشیدن آب باشد، گرم بماند؛ همانطور که اشاره کردیم هرکدام از این مدل ها می تواند مزیتی را از لحاظ جاگیری فضا، نحوه گرم نگه داشته شدن، به همراه داشته باشند و شما می توانید بنا به تمایل و نیازتان انتخاب کنید. در میان انواع چای ساز ها، قوری استیل و یا شیشه ای نیز می تواند در دسته آیتم های انتخابی شما باشد.

 

خرید بهترین چای ساز و کتری برقی

برای خرید چای ساز و یا کتری برقی باز هم پیشنهاد می شود برای آنکه از محصولی با کیفیت، با امنیت و طول عمر زیاد بهره ببرید، حتماً برندی معتبر را انتخاب نمایید. شما می توانید مدل های چای ساز و کتری برقی را پس از بررسی مشخصات با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین گزینه را با توجه به بازه هزینه ای که می خواهید پرداخت نمایید، انتخاب کنید. در خرید آنلاین از بیست بخر، مدل کتری برقی یا چای ساز خود را ثبت نمایید؛ کالایتان را درب منزل تحویل بگیرید و پس از دریافت کارت گارانتی خود، پرداخت کنید.

صفحه اصلی

تماس با ما

حساب کاربری

دسته‌بندی

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم