قرص فلاش تانک توالت ایرانی 4 عددی
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

قرص فلاش تانک توالت ایرانی و فرنگی برف

Bref WC Hygiene Reservoir Cleaning Cube Blocks

  • قابلیت: خوشبو کننده و ضدعفونی کننده
  • کشور مبدا برند: آلمان
  • تعداد: 4 عددی
  • مناسب برای: توالت فرنگی و ایرانی
تمام شد
بدون مالیات
block ناموجود

معرفی قرص فلاش تانک توالت ایرانی و فرنگی Bref

قرص فلاش تانک برف، ضد عفونی کننده توالت و قابل استفاده در توالت فرنگی و ایرانی است. این محصول دارای دو قرص 50 گرمی است که باتغییر رنگ آب رایحه ای مطبوع را ایجاد می کند و موجب تمیزی و خوشبو شدن دستشویی می شود. همان طور که می دانید تمیزی فضای سرویس بهداشتی و از بین بردن بوهای نامطبوع اهمیت بالایی دارد، اسپری هوا، خشبوکننده های مختلف و ضد عفونی کننده ها برای شستشوی توالت ها هر کدام جای خود را در این امر دارند اما آنچه حائز اهمیت است، از بین بردن باکتری ها و بو قبل از پخش آن در فضای توالت است که انواع قرص توالت فرنگی و فلاش تانک می توانند این کار را انجام دهند. از این رو به منظور ضدعفونی کردن فضای داخلی توالت ها و خوشبو کنندگی آن ها، برف از شرکت هنکن آلمان قرص های مختلفی را تولید شده است و اگر بخواهیم خیلی ساده مرور کنیم، قرص فلاش تانک برای توالت های فرنگی و ایرانی، قرص های توپی فقط برای توالت های فرنگی استفاده می شود. پس اگر برای توالت فرنگی خود می خواهید ضدعفونی کننده ای تهیه فرمایید و تمایلی به انداختن قرص در محل سیفون ندارید، از نوع دیگر قرص توالت توپی می توانید استفاده کنید.

ویژگی های قرص آبی فلش تانک برف:

  • تمیز کننده
  • خوشبو کننده
  • ضدعفونی کننده
  • جلوگیری از ایجاد رسوب و آهک

نحوه استفاده ازقرص فلاش تانک:

تنها کافی است یک قرص را در فلاش تانک که همان محل ذخیره آب برای سیفون است بیاندازید و از آن به بعد با هر دفعه سیفون کشیدن از آن استفاده کنید که تعداد بسیاری از قرص ها با تغییر رنگ آب به آبی کار ضدعفونی کردن و خوش بو کردن توالت را انجام می دهند.

شما نیز می توانید با قرار دادن این محصول با کیفیت در لیست خرید خود همیشه فضای سرویس بهداشتی عاری از میکروب و خوشبو داشته باشید و زحمت تمیز کردن سرویس بهداشتی خود را کم کنید.

مشخصات
برند
بِرِف
نوع
خوشبو کننده
ضدعفونی کننده
کشور مبدا برند
آلمان
تعداد
2 عددی
قابلیت
تمیز کننده
خوشبو کننده
ضد عفونی کننده

chat نظرات (1)

مشخصات کلی

برندبِرِف
نوع خوشبو کنندهضدعفونی کننده
کشور مبدا برندآلمان

مشخصات مقداری

تعداد2 عددی

مشخصات تکمیلی

قابلیت ضد عفونی کنندهتمیز کنندهخوشبو کننده