قرص فلاش تانک توالت ایرانی 4 عددی
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
حراج! -15,000 تومان

قرص فلاش تانک توالت ایرانی و فرنگی برف

Bref WC Hygiene Reservoir Cleaning Cube Blocks

  • قابلیت: خوشبو کننده و ضدعفونی کننده
  • کشور مبدا برند: آلمان
  • تعداد: 4 عددی
  • مناسب برای: توالت فرنگی و ایرانی
45,000 تومان60,000 تومان- 15,000 تومان
بدون مالیات

معرفی قرص فلاش تانک توالت ایرانی و فرنگی Bref

قرص فلاش تانک برف، ضد عفونی کننده توالت و قابل استفاده در توالت فرنگی و ایرانی است. این محصول دارای دو قرص 50 گرمی است که باتغییر رنگ آب رایحه ای مطبوع را ایجاد می کند و موجب تمیزی و خوشبو شدن دستشویی می شود. همان طور که می دانید تمیزی فضای سرویس بهداشتی و از بین بردن بوهای نامطبوع اهمیت بالایی دارد، اسپری هوا، خشبوکننده های مختلف و ضد عفونی کننده ها برای شستشوی توالت ها هر کدام جای خود را در این امر دارند اما آنچه حائز اهمیت است، از بین بردن باکتری ها و بو قبل از پخش آن در فضای توالت است که انواع قرص توالت فرنگی و فلاش تانک می توانند این کار را انجام دهند. از این رو به منظور ضدعفونی کردن فضای داخلی توالت ها و خوشبو کنندگی آن ها، برف از شرکت هنکن آلمان قرص های مختلفی را تولید شده است و اگر بخواهیم خیلی ساده مرور کنیم، قرص فلاش تانک برای توالت های فرنگی و ایرانی، قرص های توپی فقط برای توالت های فرنگی استفاده می شود. پس اگر برای توالت فرنگی خود می خواهید ضدعفونی کننده ای تهیه فرمایید و تمایلی به انداختن قرص در محل سیفون ندارید، از نوع دیگر قرص توالت توپی می توانید استفاده کنید.

ویژگی های قرص آبی فلش تانک برف:

  • تمیز کننده
  • خوشبو کننده
  • ضدعفونی کننده
  • جلوگیری از ایجاد رسوب و آهک

نحوه استفاده ازقرص فلاش تانک:

تنها کافی است یک قرص را در فلاش تانک که همان محل ذخیره آب برای سیفون است بیاندازید و از آن به بعد با هر دفعه سیفون کشیدن از آن استفاده کنید که تعداد بسیاری از قرص ها با تغییر رنگ آب به آبی کار ضدعفونی کردن و خوش بو کردن توالت را انجام می دهند.

شما نیز می توانید با قرار دادن این محصول با کیفیت در لیست خرید خود همیشه فضای سرویس بهداشتی عاری از میکروب و خوشبو داشته باشید و زحمت تمیز کردن سرویس بهداشتی خود را کم کنید.

مشخصات
برند
بِرِف
قابلیت ها
تمیز کننده
خوشبو کننده
ضدعفونی کننده
نوع
خوشبو کننده
ضدعفونی کننده
کشور مبدا برند
آلمان
تعداد
2 عددی

chat نظرات (0)