خوشبو کننده و ضد عفونی کننده توالت فرنگی برف مدل pine بسته 2 عددی
  • خوشبو کننده و ضد عفونی کننده توالت فرنگی برف مدل pine بسته 2 عددی

  ضدعفونی و خوشبو کننده توپی توالت فرنگی برف

  21٬000 ‎تومان
  بدون مالیات

  Bref WC 4 Function Formula Power Active
  دسته بندی: خوشبو کننده و ضدعفونی کننده
  برند: بِرِف
  کشور مبدا برند: آلمان
  تعداد: 8 عددی

  تعداد

  افزودن به علاقمندی ها

  نقد و بررسی محصول

  ضدعفونی و خوشبوکننده توپی توالت فرنگی برف Bref toopi

  با ضدعفونی کننده و خوشبوکننده توپی برف BREF که دارای 4 فرمول عملکردی است، همواره می توانید محیط دستشویی خود را تمیز، عاری از میکروب و خوشبو نگه دارید. قطعا پاکیزگی فضای سرویس بهداشتی در منزل حائز اهمیت است و استفاده از یک ضد عفونی و خوشبوکننده کمک بسیار زیادی به این امر می کند؛ هرچند که اسپری، بوگیرهای جامد و مایع و ضدعفونی کننده های دیگر نیز جایگاه خود را در تمیزی سرویس بهداشتی دارند اما قرص ها در ابتدای قضیه یعنی همان کاسه توالت عملکرد خود را آغاز می کند و مانع از پراکندگی بو و میکروب ها خواهند شد پس این محصول می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

  توجه کنید قرص توالت فرنگی توپی فقط مخصوص استفاده در توالت فرنگی است که در هر بار سیفون با ریخته شدن آب روی آن، توالت را ضدعفونی کرده و رایحه ای خوشایند ایجاد می کند. با استفاده از این قرص در توالت دیگر شاهد رده های کثیفی ماندگار در داخل کاسه توالت خود نخواهید بود؛ و نیاز به شستشوی مداوم توالت را نیز کاهش می دهد. حال که شما عزیزان در حال بررسی قرص های توپی برای توالت فرنگی منزل یا محل کار خود هستید به شما پیشنهاد می کنیم که بنا به میزان استفاده خودضدعفونی و خوشبوکننده توپی توالت فرنگی Bref 4 یا 8 عددی را انتخاب نمایید و با داشتن قرص ساده ضدعفونی کننده فضای توالت خود از میکروب ها و بو نامطبوع دور کنید. نکته قابل ذکر دیگر در اینجا این است که شما می توانید با قرص های مکعبی مربوط به فلاش تانک، این عملکرد را برای توالت های ایرانی نیز تامین کنید.

  طرز استفاده از قرص توپی توالت فرنگی:

  تنها کافی است قرص های توپی را با استفاده از دسته متصل به آن از لبه توالت فرنگی خود آویزان کنید و با قرار گرفتن در فضای خالی توالت شما در هر با سیفون قابل استفاده می باشد.

  بِرِف

  مشخصات

  برند
  بِرِف
  قابلیت ها
  تمیز کننده
  خوشبو کننده
  ضدعفونی کننده
  نوع
  خوشبو کننده
  ضدعفونی کننده
  کشور مبدا برند
  آلمان
  تعداد
  8 عددی

  مرجع خاص

  نظرات

  از اینکه نظراتتان را با ما در میان می گذارید سپاسگزاریم.

  افزودن نظر جدید

  ضدعفونی و خوشبو کننده توپی توالت فرنگی برف

  Bref WC 4 Function Formula Power Active
  دسته بندی: خوشبو کننده و ضدعفونی کننده
  برند: بِرِف
  کشور مبدا برند: آلمان
  تعداد: 8 عددی

  افزودن نظر جدید