قرص توالت فرنگی و ضدعفونی برف
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

قرص توالت فرنگی ضدعفونی و خوشبو کننده توپی برف

Bref WC 4 Function Formula Power Active

  • قابلیت: خوشبو کننده و ضدعفونی کننده
  • کشور مبدا برند: آلمان
  • تعداد: 4 عددی
  • مناسب برای: توالت فرنگی
تمام شد
بدون مالیات
block ناموجود

درباره قرص ضدعفونی و خوشبو کننده توپی توالت فرنگی برف

قرص توالت فرنگی برف Bref ضدعفونی و خوشبو کننده به شکل توپی و به منظور استفاده در توالت فرنگی است. این قرص، دستشویی شما را پاکیزه، ضدعفونی و خوشبو می کند. شرکت Bref یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین شرکت های تولید مواد شوینده می باشد که ضدعفونی و خوشبوکننده توپی توالت فرنگی برف یکی از محصولات شناخته شده این برند است که سال هاست با تولید این قرص کار را برای همه ساده کرده است و در کنار رایحه خوش، نیاز به نظافت و تمیز کردن توالت فرنگی را به حداقل رسانیده است.

خوب است بدانید، قرص ضدعفونی کننده توالت فرنگی، خوشبوکننده توپی برف ساخت شرکت آلمان است که پس از قرار دادن آن در کنار کاسه توالت در هر بار استفاده از سیفون، آب روی قرص توپی می ریزد و ایجاد رایحه ای خوشایند می کنند و خاصیت آن باعث می شود که دیگر لازم نباشد برای شستشوی توالت خود از ضدعفونی کننده ها استفاده کنید. موردی که مسلما هر یک از ما شاهد آن هستیم، جرم های سیاه رنگ به دور جداره داخلی کاسه است، با قرص توالت فرنگی دیگر لازم نیست نگران این جرم و سیاهی ها باشید چراکه این قرص از تشکیل آن ها در داخل توالت فرنگی جلوگیری می کند.

این قرص توالت فرنگی در بسته 4 و 8 عددی موجود است. ممکن است شما عادت به استفاده از قرص ها در فلاش تانک داشته باشید، در این صورت می توانید قرص فلاش تانک برف را تهیه فرمایید، لازم به ذکر است که بدانید فلاش تانک ها برای توالت ایرانی و فرنگی قابل استفاده می باشد.

طرز استفاده از قرص توالت فرنگی:

تنها کافی است دسته قرص های توپی را با استفاده از دسته متصل به آن از لبه توالت فرنگی خود آویزان کنید.

مشخصات
برند
بِرِف
نوع
خوشبو کننده
ضدعفونی کننده
کشور مبدا برند
آلمان
تعداد
4 عددی
قابلیت
تمیز کننده
خوشبو کننده
ضد عفونی کننده

chat نظرات (1)

مشخصات کلی

برندبِرِف
نوع ضدعفونی کنندهخوشبو کننده
کشور مبدا برندآلمان

مشخصات مقداری

تعداد4 عددی

مشخصات تکمیلی

قابلیت ضد عفونی کنندهتمیز کنندهخوشبو کننده