لکه بر لباس دکتر بکمن
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

لکه بر لباس دکتر بکمن

Dr.Beckmann Cloth Stain Remover Spray 500ML

 • قابلیت: لکه بری قوی بدون آسیب به رنگ و الیاف
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • حجم: 500 میلی لیتر
 • مناسب برای: انواع رنگ لباس - تیره و روشن
  پارچه‌ های قابل شستشو و غیر قابل شستشو

تمام شد
بدون مالیات
block ناموجود

معرفی لکه بر لباس دکتر بکمن

برای پاك كردن لكه لباس سفيد، لباس کودک از چه موادی استفاده کنیم؟ روش از بین بردن زردی دور یقه لباس های مردانه و لکه های زرد زیر بغل چیست؟ خط خودکار، ماژیک، لکه های رنگ، لکه مایع های مختلف بر روی لباسمان را چطوری پاک کنیم؟

این سؤالات همواره مسائلی است که هر کس با آن سروکار دارد. حتماً بارها به دنبال استفاده از لکه بر لباس خارجی مناسب برای لباس هایمان گشتیم یا سعی کردیم با روش های خانگی آن ها را پاک کنیم. ما به شما اطمینان می دهیم این لکه بر لباس خارجی از برند آلمانی دکتر بکمن تنها با یک بار استفاده شما، همیشه مهمان خانه شما خواهد بود.حتماً برای هریک از ما پیش آمده که بر روی لباس هایمان لک هایی باقی مانده که استفاده از آن ها را برای ما سخت یا غیر ممکن ساخته است؛ لکه های ماژیک، خودکار و لکه های رنگی بر روی لباس فرزندانمان و یا خودمان از مسائلی است که به راحتی با داشتن یک لکه بر قدرتمند حل خواهد شد. اسپری لکه بر لباس دکتر بکمن یک لکه بر فوق حرفه ای است که تنها با اسپری کردن آن با سطح لک شده و شستشوی آن پس از 30 دقیقه معجزه ای باور نکردنی را به شما نشان می دهد.

توجه کنید عرق زیر بغل و یا پشت گردن مخصوصاً بر روی لباس های سفید ردهایی را به جا می گذارد که تنها با شستشو در ماشین لباسشویی و شوینده ها از بین نخواهد رفت که Dr.Beckmann برای این لکه های زیر بغل و یقه لباس نیز اسپری مخصوصی را تولید کرده است که می تواند به طور کامل این مشکل را برای شما حل کند.

چرا لکه بر لباس دکتر بکمن؟

این برند جزو لوکس ترین برندها است که به دلیل قیمت بالا در ایران آن را در بسیاری از فروشگاه های سطح شهر نمی ببینید؛ اما در سایت های خارجی با کمی بررسی می توانید پرفروش بودن آن را در کشورهای پیشرفته و ثروتمند بررسی کنید و توجه داشته باشید ما با اطمینان کیفیت این محصول را تائید می کنیم و قطعاً استفاده از تولیدات این کمپانی، این برند آلمانی را همیشه مهمان خانه های شما خواهد کرد. شما می توانید محصولات دیگر دکتر بکمن را نیز در فروشگاه آنلاین 20 بخر با بهترین قیمت ها مورد بررسی قرار دهید.

از ویژگی ها و قابلیت های لکه بر لباس آلمانی دکتر بکمن در حجم 500 میلی لیتر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تمیزکننده
 • ضدعفونی کننده
 • پاک کننده لکه های زیر بغل و یقه ها
 • از بین برنده بو، لکه های عرق و دئودورانت
 • لکه بر انواع پارچه‌ های قابل شستشو و غیر قابل شستشو
 • لکه‌ بر قوی لکه های سخت و ماندگار بدون آسیب رساندن به رنگ و الیاف

نکته: این لکه بر برای لباس های سفید و رنگی مناسب است و تنها کافی است آن را بر ناحیه مورد نظر اسپری کنید و پس از 30 دقیقه بشویید.

مشخصات
برند
دکتر بکمن
نوع
لکه بر لباس
کشور مبدا برند
آلمان
حجم
500 میلی لیتر
قابلیت
لکه بر انواع پارچه‌ های قابل شستشو و غیر قابل شستشو
لکه‌ بر قوی لکه های سخت و ماندگار بدون آسیب رساندن به رنگ و الیاف
مناسب برای انواع لباس های سفید و رنگی حتی لباس های کودکان

chat نظرات (0)

مشخصات کلی

برنددکتر بکمن
نوعلکه بر لباس
کشور مبدا برندآلمان

مشخصات مقداری

حجم500 میلی لیتر

مشخصات تکمیلی

قابلیت مناسب برای انواع لباس های سفید و رنگی حتی لباس های کودکانلکه‌ بر قوی لکه های سخت و ماندگار بدون آسیب رساندن به رنگ و الیاف لکه بر انواع پارچه‌ های قابل شستشو و غیر قابل شستشو