دستمال آنتی باکتریال دتول 10 عددی
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

دستمال مرطوب آنتی باکتریال دتول 10 عددی

Dettol Original Anti Bacterial Wet Wipe 10pcs

  • قابلیت: ضدعفونی کننده و پاک کننده
  • کشور مبدا برند: هندوستان
  • تعداد: 10 عددی
  • بدون نیاز به آبکشی و الکل

15,000 تومان
بدون مالیات

درباره دستمال مرطوب آنتی باکتریال دتول 10 عددی Dettol Original

دستمال دتول (Dettol) مرطوب 10 برگی با خاصیت آنتی باکتریال، ضدویروس و ضد باکتری دست های شمارا ضدعفونی می نماید، دستمال مرطوب دتول قابل استفاده برای سطوح آشپزخانه، وسایل خانه، اسباب بازی های کودک شما، دستگیره و... می باشد. باکتری های مضر و بیماری زا در خانه شما جزو مواردی هست که اهمیت بسیاری دارد دتول بزرگ ترین تولیدکننده ضدعفونی کننده در کل جهان است که کشور تولیدکننده اصلی دتول در هندوستان می باشد، این شرکت بالای 80 سال است که محصولات متنوعی را در کل دنیا تولید کرده است، دستمال ضدعفونی کننده دتول، مایع ضد عفونی دتول، مایع دستشویی دتول، کف شوی دتول از تولیدات این شرکت است که در سطح دنیا خریداران بسیاری دارد.

مواقعی که به آب و صابون دسترسی ندارید یا جاهایی که نمی توانید از آن استفاده کنید دستمال های دتول کمک بسیاری به شما می کند، مشکل بیماری های کودک شما وقتی در کریر خود است و یا با اسباب بازی های خود بازی می کند حائز اهمیت است و شما نمی توانید وسایل کودکتان را همواره زیر دوش آب بشویید، دتول با دستمال ضدعفونی کننده خود این کار را ساده کرده و شما تنها با یک دستمال می توانید آن ها را ضد عفونی و تمیز کنید حتی وقتی شما پشت میز کارتان هستید و کیف و اسبابی که در جاهای مختلف برده اید را روی میزتان می گذارید صد در صد فضای خانه یا محل کارتان مملو از باکتری و میکروب می شود که در اینجا نیز کافی است با یک دستمال میز یا وسایلتان را ضدعفونی کنید.

موارد مصرف دستمال دتول آنتی باکتریال به طور خلاصه به شرح زیر است:

  • بهداشت فردی مانند دست
  • سطوح آشپزخانه و خانه مانند میز کار، دستگیره های درب و ...
  • بهداشت کودک، اسباب بازی های کودکان، میز غذا، کریر و ...
  • کافی است برای فضایی پاک، عاری از آلودگی و باکتری برای شما و کودکانتان تنها یک دستمال دتول ضد عفونی کننده در جیب خود داشته باشید.
مشخصات
برند
دتول
قابلیت ها
تمیز کننده
ضدعفونی کننده
نوع
ضدعفونی کننده
کشور مبدا برند
هندوستان
تعداد
10 عددی