ژل ماشین ظرفشویی فينيش 1000 ميل
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ژل ماشین ظرفشویی فينيش 1000 ميل

Finish All In 1 Max Dishwasher Gel 1000ML

  • قابلیت: چربی زدایی، براق کنندگی
  • کشور مبدا برند: ترکیه
  • مدل: همه کاره
  • حجم: 1000 میلی لیتر
  • شماره مجوز: 09087
تمام شد
بدون مالیات
block ناموجود

معرفی ژل ماشین ظرفشویی فينيش Finish حجم 1000 ميلی ليتر

ژل ماشین ظرفشویی 1 لیتری یا 1000 میل «فینیش» Finish Gel Dishwashing Detergent به طور متوسط در 40 تا 60 بار شستشو کافی می باشد اما نحوه و تعداد ظروف - پر بودن یا نبودن ماشین ظرفشویی - مسلماً در تعداد دفعات شستشوی شما مؤثر است، ژل ماشین ظرفشویی فینیش دارای مایع جلا دهنده و نمک می‌باشد که در شستشوی ظروف با ژل ماشین ظرفشویی می توانید ظروفی بسیار درخشنده داشته باشید. البته لازم به ذکر است که نمک موجود در هر نوع شوینده ظروف در ظرفشویی به عملکرد نمک ظرفشویی شما کمک می کند و به هیچ عنوان جای نمک را نمی گیرد و نباید توجه به پر بودن نمک ظرفشویی را فراموش کنید.

ژل ظرفشویی فینیش مدل All In 1 Max برای خانم هایی که از کدر شدن ظرف های شان آزرده هستند انتخابی بسیار مناسب است این ژل ماشین ظرفشویی با ساختار فوق العاده و ناخالصی اسیدی کم از بروز خط و خش بر روی ظروف شما جلوگیری می کند و مانع ایجاد رسوبات در ماشین ظرفشویی شما می شود. انواع ژل ظرفشویی توسط برندهای بزرگ و شناخته شده ای مانند فینیش، پریل و... تولید می شود که هر خریدار بنا به سلیقه و بیشینه استفاده خود می تواند تنها با خرید ژل اصل از فن آوری های پیشرفته آن استفاده نماید. انتخاب شوینده ای مناسب از لطمه و کدر شدن ظروف جلوگیری می کند، البته عوامل دیگری در کدر شدن ظرف های ما در ماشین ظرفشویی موثر است که می توانید آن ها را در نکات مهم در استفاده ماشین ظرفشویی مطالعه فرمایید.

ژل ظرفشویی و قرص ظرفشویی

مسلما انواع قرص ظرفشویی از پرکاربردترین تولیدات در دنیا است و حال این سوال پیش می آید که تفاوت ژل و قرص ها در چیست؟

همواره انواع ژل ماشین ظرفشویی و انواع قرص ظرفشویی به عنوان شوینده های مناسب برای ظروف، بنا به تمایل خریدارانش مورد استفاده قرار می گیرد، همانگونه که در شستشوی لباس ها برخی عادت به مصرف مایع و برخی دیگر از پودرها استفاده می کنند. در ارتباط با ژل های ظرفشویی باید بگوییم که در برخی موارد کاربری متفاوت تری دارند، زمانی که میزان کمتری از ظروف را در ماشین ظرفشویی خود چیده اید یا تنها نیمی از ظرفشویی را برای شستشو پر کرده اید، حتماً به این نتیجه رسیده اید که یک قرص کامل برای این حجم، زیاد است پس به جای استفاده از یک قرص که برای شستشوی کل یک ماشین ظرفشویی است، شما می توانید از ژل ماشین ظرفشویی نسبت به تعداد ظروفتان از استفاده کنید درنتیجه استفاده از ژل ظرفشویی علاوه بر استفاده از قابلیت های زیادش، مصرف قرص سالیانه شما را به میزان چشم گیری کاهش خواهد داد و توجه کنید که قرص ظرفشویی از جمله فینیش کوانتوم قابل نصف کردن نمی باشد.

طرز استفاده از ژل ماشین ظرفشویی فینیش

پس از چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی خود به جهت این که این ژل غلیظ است، بنا به تعداد و کثیفی ظروف خود از 20 تا 30 میلی لیتر ژل ظرفشویی را محفظه قرص ماشین ظرفشویی بریزید. این ژل به سرعت با روشن کردن ماشین ظرفشویی ذوب شده و با تأثیر فوق العاده بر روی چربی ها آن ‌ها را می شود، ظروفی درخشان و بدون لکه و خش را به شما تحویل خواهد داد.

مشخصات
برند
فینیش
نوع
ژل ماشین ظرفشویی
کشور مبدا برند
ترکیه
حجم
1000 میلی لیتر
قابلیت
براق کننده
بهینه سازی عملکرد نمک ماشین ظرفشویی
لکه زدا
چربی زدا

chat نظرات (0)

مشخصات کلی

برندفینیش
نوعژل ماشین ظرفشویی
کشور مبدا برندترکیه

مشخصات مقداری

حجم1000 میلی لیتر

مشخصات تکمیلی

قابلیت چربی زدابهینه سازی عملکرد نمک ماشین ظرفشوییلکه زدا براق کننده