قرص ماشین ظرفشويی فينيش 54 عددی
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

قرص ماشین ظرفشويی فينيش 54 عددی

(Finish Dishwasher Tablet (54 Pack

 • دسته بندی: قرص ماشین ظرفشویی
 • قابلیت: چربی زدایی، براق کنندگی
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • مدل: همه کاره کوانتوم
 • تعداد: 54 عددی
 • شماره مجوز: 1312656391324781

 

تمام شد
بدون مالیات
block ناموجود

بررسی قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم 54 عددی

خرید قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم از کمپانی ای  باسابقه 60 سال که در 40 کشور دنیا دارای سابقه درخشانی است، یقیناً می‌تواند از بهترین های انتخاب شما باشد. نام برند فینیش  همواره در لیست درخشنده ترین مواد شوینده ظرفشویی از تکنولوژی کشور آلمان می‌باشد. این قرص علاوه بر تمیزکنندگی فوق‌العاده، چربی زدایی و لکه‌زدایی دارای قابلیت‌های تکمیل‌کننده دیگری می‌باشد که در ادامه به بررسی هریک خواهیم پرداخت. این قرص ماشین ظرفشویی باقابلیت جلوگیری از ایجاد رسوب در ماشین ظرفشویی به‌سلامت و طول عمر دستگاه شما کمک می‌کند؛ لازم به ذکر است که قرص‌ها تنها مکملی در بهینه سازی کار برخی از محصولات مانند نمک و جرم‌گیر می‌باشند و عملکرد آن ها در جای خود بسیار مهم و حائز اهمیت است اما نباید آن ها را جایگزینی با خود آن محصولات ببینید. این مدل از قرص کوانتوم خود تا میزانی کم کننده میزان سختی آب است و درنتیجه به عملکرد نمک ظرفشویی شما نیز کمک خواهد کرد و این امر ارتباطی کاملاً مستقیم با کدر نشدن و خش افتادن ظروف شما دارد و همچنین قدرت جلا دهندگی موجود در این قرص به براقیت ظروف شما کمک می‌کند. در هنگام خرید قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم 54 عددی دیگر لازم نیست به لکه‌ها، خشک شدن ظروف و بوی آن ها فکر کنید چراکه حتی اگر 24 ساعت و بیشتر، ظرف‌هایتان در ظرفشویی باقی‌مانده باشد، این قرص ماشین ظرفشویی می‌تواند با همان کیفیت باید کارش را انجام دهد.

سازگاری قرص های ظرفشویی فينيش کوانتوم با مارک ظرفشویی شما

در هنگام خرید قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم 54 عددی یا هر برند دیگر کاملاً طبیعی است که به این مسئله فکر کنید که آیا این قرص برای برند ظرفشویی من مناسب است؟ در اینجا به‌طور قطع و با اطمینان می توانیم پاسخ دهیم که بله قرص ظرفشویی فینیش متناسب برای تمام برندهای لوازم خانگی دنیا است زیرا که این شرکت برای ایجاد بهترین نتیجه و تولیداتش، با تمام برندها در ارتباط همکاری است و توانسته خریداران برندهای گوناگون را از طرفداران خود کند؛ البته که 60 سال سابقه درخشان می‌تواند گویای آنچه باید، باشد.

این قرص در مدل کوانتوم به طور خلاصه دارای ویژگی هایی به شرح زیر است:

 • لکه‌زدایی
 • چربی زدایی
 • براق‌کنندگی
 • تمیزکنندگی فوق‌العاده
 • بهینه سازی عملکرد نمک ظرفشویی
 • مناسب برای تمام برندهای ماشین ظرفشویی
 • جلوگیری از ایجاد رسوب آهکی در ماشین ظرفشویی

نکته:

قرص‌های کوانتوم (قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم 54 عددی یا هر تعداد و مدل های جدید دیگر) دارای پوسته ای ژله ای است که تنها کافی است آن را درون ظرفشویی تان قرار دهید تا کار شستشو را انجام دهید و به دلیل داشتن همین پوسته، نمی توانید قرص‌های ماشین ظرفشویی را نصف کنید. در اینجا این سؤال پیش می آید که در زمان پر نبودن ظرفشویی، آیا یک قرص کامل برای شستشو زیاد نیست؟ باید بگوییم حق با شماست. در هنگام پر نبودن ظرفشویی یک قرص کامل که برای شستشوی یک ماشین ظرفشویی کاملاً پر تعبیه شده است، زیاد است. در این هنگام به منظور صرفه جویی در مصرف تعداد قرص های ظرفشویی تان به شما خرید یک ژل را در کنار قرص، پیشنهاد می‌کنیم تا در زمانی که یک قرص کامل برایتان زیاد بود به میزانی که لازم دانستید از ژل برای شستشوی ظروفتان استفاده کنید.

نحوه نگهداری صحیح از قرص های ظرفشویی

نکته بسیار مهم در هنگام استفاده و نگهداری از قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم 54 عددی و انواع این محصول این است که شما حتماً قرص‌ها را در محیطی خشک و خنک نگه داری کنید. عدم نگهداری درست قرص‌های ظرفشویی در بسیاری از موارد این ابهام را برای افراد درباره قرص ماشین ظرفشویی اصل و تقلبی پیش می آورد در صورتی که بسیاری از عواملی که برای افراد پیش می آید تنها و تنها به دلیل عدم دانش آن ها از نگهداری صحیح انواع قرص ظرفشویی است.

علت چسبیدن قرص‌ها به یکدیگر

اگر شما قرصهای خود را در فضایی مرطوب یا گرم نگهداری کنید، قرص‌ها به یکدیگر می چسبد بنابراین در نحوه نگهداری آن ها برای نگاه داشتن سطح کیفی محصول خود دقت لازم را داشته باشید.

علت ترکیدن قرص های ظرفشویی

نگهداری قرص در فضای خنک دارای اهمیت زیادی است اما گاهی بسیاری از افراد در تعادل دمای محیطی زیاده روی می کنند و قرص‌ها را در فضاهای سرد نگهداری می کنند و همین عمل باعث ترکیدن قرص‌ها می‌شود. لازم به ذکر است که بسته قرص ظرفشویی خود را بر روی سطح سرد سنگ یا کاشی در منزل خود قرار ندهید چراکه این امر باعث بروز این مشکل در قرص‌های شما خواهد شد.

خرید قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم اصل

خوشبختانه به دلیل وجود تکنولوژی خاص و پیچیده در تولید این محصول در برندهای معتبر، تولید انواع تقلبی آن تا حدی محدود و غیر قابل تولید است که شما می توانید با نگاهی به اصل بودن کالای خود اطمینان پیدا کنید و از خرید کالای اصل برای خود اطمینان داشته باشید و لازم به ذکر است که با خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش از برندی معتبر دیگر خیالتان از کیفیت کالایتان می‌تواند راحت باشد. شما عزیزان می توانید با توجه به نیاز خود به نسبت میزان مصرف خود قرص ماشین ظرفشویی فينيش کوانتوم 54 عددی یا تعداد بسته های دیگر را تهیه نمایید.

مشخصات
برند
فینیش
نوع
قرص ماشین ظرفشویی
کشور مبدا برند
ترکیه
تعداد
54 عددی
قابلیت
براق کننده
بهینه سازی عملکرد نمک ماشین ظرفشویی
لکه زدا
چربی زدا

chat نظرات (2)

مشخصات کلی

برندفینیش
نوعقرص ماشین ظرفشویی
کشور مبدا برندترکیه

مشخصات مقداری

تعداد54 عددی

مشخصات تکمیلی

قابلیت چربی زدابهینه سازی عملکرد نمک ماشین ظرفشوییلکه زدا براق کننده